Вид на оглас
Категории
Градови
Населби
Држави
click to enable zoom
Вчитување...
Нисмо нашли резултате
отвори мапа
Поглед Roadmap Сателит Хибриден Терен Моја локација Цел екран Претходно Следно
Радиус: 12 km

0 € до 5.600.000 €

Повеќе опции за пребарување
Нашли смо1cc 0 резултати.

Огласи во Интернет пристап

Се продава
Продадено

Модерен, комплетно наместен стан во Тафталиџ...

148.000 €
Агенција Чанак продава прекрасен, модерно уреден стан, веднаш над „Авицена“ во Тафталиџе 1 ...
Агенција Чанак продава прекрасен, модерно уреден стан, веднаш над „Авицена“ во Тафталиџе 1. Станот се наоѓа на трет ...
1 2 74 детали
Се продава

Двособен стан со прекрасна панорама на Скопј...

52.000 €
Агенција Чанак ви нуди одличен двособен стан во Чаир (Чаирчанка). Станот е на осми спрат с ...
Агенција Чанак ви нуди одличен двособен стан во Чаир (Чаирчанка). Станот е на осми спрат со прекрасен поглед на Ско ...
1 1 67 детали
Се продава

Стан со две спални во Карпош 3, во близина н...

82.500 €
Агенција Чанак продава трособен стан во Карпош 3. Станот се наоѓа во „руските“ згради во б ...
Агенција Чанак продава трособен стан во Карпош 3. Станот се наоѓа во „руските“ згради во близина на Лептокарија. Се ...
2 1 65 детали
Се продава

Комплетно опремен двособен стан во Влае (Лук...

68.500 €
Агенција Чанак продава двособен стан од 52м2 во Влае (општина Карпош). Станот се наоѓа на ...
Агенција Чанак продава двособен стан од 52м2 во Влае (општина Карпош). Станот се наоѓа на прв кат (не приземје) од ...
1 1 52 детали
Се продава
Продадено

Атрактивен нов трособен стан во НАСТЕЛ, Тафт...

104.999 €
ПРОДАДЕН! ТОП ПОНУДА!!! Единствено и само во ЧАНАК – агенција, нов атрактивен трособ ...
ПРОДАДЕН! ТОП ПОНУДА!!! Единствено и само во ЧАНАК – агенција, нов атрактивен трособен стан во комплексот НАС ...
2 1 66 детали
Огласи
Приказ на мапа

Споредете огласи