fbpx
Types
Categories
Cities
Areas
States
click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen Prev Next
Radius: 12 km

0 € to 5.600.000 €

More Search Options
We found 1cc 0 results.

Properties listed in Лифт

Се продава

Агенција ЧАНАК ви продава трособен наместен ...

145.000 €
Станот се наоѓа на 35ти спрат со отворен непречен поглед кон три страни на Скопје (Водно, ...
2 1 64 m2details
Се продава

Се продава гарсониера во близина на Католичк...

1.950 €
Станбена површина од 37м2. Оринтација исток. Греење со клима. Паркинг место на -1 ниво со ...
1 37 m2details
Се продава

Четворособен стан на Водно новоградба

Агенција Чанак ви нуди новоградба на Водно станува збор за мала станбена зграда со 5 стано ...
3 2 132 m2details
Се продава

Се продаваат последни две станбени единици в...

214.000 €
64м2 на 5 кат и 92м2+ 55м2 тераса на 2 кат со лифт. Локација Козле во зградата на БИСИ. За ...
3 2 92 m2details
Се продава

Агенција Чанак ви нуди стан на продажба во К...

120.000 €
Станот се наоѓа во Карпош 4 спроти ООУ ”Петар Поп Арсов”, на 1 кат со лифт. Вк ...
1 1 67 m2details
Се продава

Трособен стан во Аеродром

115.000 €
Откријте ги примарните можности за недвижнини во CHANAK! 🏢 Не пропуштајте ја оваа непобедл ...
2 1 57 m2details
Се продава

Трособен стан на 13ти кат во комплексот Косм...

148.350 €
Агенција Чанак ви нуди на продажба комотен стан на 13ти кат, со отворен поглед кон Скопје, ...
2 2 115 m2details
Се продава

Двособен стан во Cevahir Sky City, на 10ти к...

91.800 €
Агенција Чанак ви нуди стан во комплексот ,,Cevahir Sky City”, во кула ,,C”, н ...
Listings
Map View

Compare Listings