fbpx
Types
Categories
Cities
Areas
States
click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen Prev Next
Radius: 12 km

0 € to 5.600.000 €

More Search Options
We found 1cc 0 results.

Properties listed in Клима уред

Се продава

Се продаваат станови во новоградба во Тафтал...

1.700 €
Се продаваат станови во новоградба во Тафталиџе 2! Цена 1.700e/m2 За подетални информации ...
1 1 1 m2details
Се продава

Агенција Чанак ви продаваат станови во нова ...

1 €
За подетални информации барајте не на 070-397-444 или повелете во нашите канцеларии во Ско ...
1 1 1 m2details
10
Се продава

Стан со 3 спални соби кај Буњаковец

170.000 €
Се продава стан во Центар, во близина на ТЦ Буњаковец, комплетно наместен на 2 кат без лиф ...
3 2 98 m2details
Се продава

Се продава Стан во Козле

90.000 €
Агенција Чанак ви нуди комплетно наместен стан во Козле, спроти студентски дом, на 3ти кат ...
1 1 54 m2details
Се продава

Агенција ЧАНАК ви продава трособен наместен ...

145.000 €
Станот се наоѓа на 35ти спрат со отворен непречен поглед кон три страни на Скопје (Водно, ...
2 1 64 m2details
Се продава

Агенција Чанак продава куќа со голем двор во...

155.000 €
Куќата е со површина од 240м2. Предниот дел од куќата започнува со голема двор, а задниот ...
5 2 240 m2details
Се продава

Се продава гарсониера во близина на Католичк...

1.950 €
Станбена површина од 37м2. Оринтација исток. Греење со клима. Паркинг место на -1 ниво со ...
1 37 m2details
Се продава

Четворособен стан на Водно новоградба

Агенција Чанак ви нуди новоградба на Водно станува збор за мала станбена зграда со 5 стано ...
3 2 132 m2details
Listings
Map View

Compare Listings