fbpx
Types
Categories
Cities
Areas
States
click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen Prev Next
Radius: 12 km

0 € to 5.600.000 €

More Search Options
We found 1cc 0 results.

Properties listed in Централно греење

Се продава

Се продаваат станови во новоградба во Тафтал...

1.700 €
Се продаваат станови во новоградба во Тафталиџе 2! Цена 1.700e/m2 За подетални информации ...
1 1 1 m2details
Се продава

Агенција Чанак ви продаваат станови во нова ...

1 €
За подетални информации барајте не на 070-397-444 или повелете во нашите канцеларии во Ско ...
1 1 1 m2details
Се продава

Чанак Агенција продава стан во Центар спроти...

1.500 €
Чанак Агенција продава стан во Центар спроти Зебра, на високо приземје. Вкупна корисна пов ...
2 1 63 m2details
Се продава

Чанак Агенција продава стан во Карпош 4 спро...

100.800 €
Чанак Агенција продава стан во Карпош 4 спроти Антико, на 4ти кат без лифт. Вкупна корисна ...
2 1 72 m2details
Се продава

Се продава Стан во Козле

90.000 €
Агенција Чанак ви нуди комплетно наместен стан во Козле, спроти студентски дом, на 3ти кат ...
1 1 54 m2details
Се продава

Агенција ЧАНАК ви продава трособен наместен ...

145.000 €
Станот се наоѓа на 35ти спрат со отворен непречен поглед кон три страни на Скопје (Водно, ...
2 1 64 m2details
Се продава

Се продаваат последни две станбени единици в...

214.000 €
64м2 на 5 кат и 92м2+ 55м2 тераса на 2 кат со лифт. Локација Козле во зградата на БИСИ. За ...
3 2 92 m2details
Се продава

Агенција Чанак ви нуди стан на продажба во К...

120.000 €
Станот се наоѓа во Карпош 4 спроти ООУ ”Петар Поп Арсов”, на 1 кат со лифт. Вк ...
1 1 67 m2details
Listings
Map View

Compare Listings