Types
Categories
Cities
Areas
States
click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen Prev Next
Radius: 12 km

0 € to 5.600.000 €

More Search Options
We found 1cc 0 results.

Properties listed in Бела техника

Продадено

Трособен стан во Карпош 1, комплетно наместе...

169.100 €
Се продава комплетно наместен стан во Карпош 1, во близина на Симпо, на 3ти кат со лифт. В ...
2 2 89 m2details
Се продава

Двособен стан на продажба во Аеродром

105.000 €
Агенција Чанак ви нуди на продажба, трособен стан на 5ти кат со лифт, во Аеродром, веднаш ...
Се продава

Нов веднаш вселив стан, комплетно наместен, ...

83.700 €
НОВ веднаш вселив стан, комплетно наместен, на втори кат со лифт, во Кисела Вода кај Шампи ...
1 1 54 m2details
Се продава

Стан Козле со 3 спални соби

Се продава стан комплетно наместен во Козле, во близина на Германска амбасада, на 3ти кат ...
Се продава

Трособен стан во Козле, позади поликлиниката...

110.000 €
Агенција Чанак продава комплетно наместен стан на одлична локација во Козле, на 3ти кат бе ...
2 1 75 m2details
Се продава

Стан со две спални соби во Центар кај Влада

Агеција „Чанак“ продава стан (сутерен) на ТОП локација, кај Влада на РМ. Станот е со површ ...
2 1 58 m2details
10
Се продава

Стан со три спални соби спроти Алумина

115.000 €
Агенција Чанак ви нуди на продажба супер функционален стан во Козле, спроти Алумина, позад ...
3 1 73 m2details
Се продава

Трособен комотен стан на Водно со отворен по...

1 €
Агенција Чанак Ви нуди луксузен стан со одлична локација на Водно, 5ти кат со лифт. Корисн ...
2 2 185 m2details
Listings
Map View

Compare Listings