fbpx
Types
Categories
Скопје
Areas
States
click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen Prev Next
Radius: 12 km

0 € to 5.600.000 €

More Search Options
We found 1cc 0 results.

Properties listed in Скопје

Се продава

Агенција Чанак ви нуди стан на продажба во К...

120.000 €
Станот се наоѓа во Карпош 4 спроти ООУ ”Петар Поп Арсов”, на 1 кат со лифт. Вк ...
1 1 67 m2details
Се продава

Трособен стан во Аеродром

115.000 €
Откријте ги примарните можности за недвижнини во CHANAK! 🏢 Не пропуштајте ја оваа непобедл ...
2 1 57 m2details
Се продава

Трособен стан на 13ти кат во комплексот Косм...

148.350 €
Агенција Чанак ви нуди на продажба комотен стан на 13ти кат, со отворен поглед кон Скопје, ...
2 2 115 m2details
Се продава

Двособен стан во Cevahir Sky City, на 10ти к...

91.800 €
Агенција Чанак ви нуди стан во комплексот ,,Cevahir Sky City”, во кула ,,C”, н ...
Се продава

Трособен стан во Кисела Вода, комплетно наме...

117.999 €
СЕ ПРОДАВА супер модерен нов стан – опремен фул,(со мебел ствари и техника) 🎯локациј ...
2 2 68 m2details
Се продава

70м2 на втори кат спроти ресторан Лозница

120.000 €
Агенција Чанак ви нуди стан на продажба, во Капиштец, близина на ресторан ”Лозница&# ...
1 1 70 m2details
Продадено

Трособен стан позади Универзална сала

128.500 €
Супер функционален стан позади Универзална сала, на 3ти кат со лифт. Вкупна корисна површи ...
2 2 69 m2details
Продадено

Стан од 52м2 на 1ви кат во Карпош 4

75.400 €
Се продава стан во нова градба во Карпош 4, на 1ви кат со лифт. Вкупна корисна површина 52 ...
1 1 52 m2details
Listings
Map View

Compare Listings