fbpx
Your search results
Send Email Call +38978271777 WhatsApp
Искуство Повеќе од 20 години брокер за недвижности
Работно време 09 - 18, Понеделник - Сабота
Јазици Македонски, Англиски
Локација Скопје

About Me

Без разлика дали станува збор за работа со купувачи на недвижности, огласи за луксузни куќи или искусни инвеститори, Агенција Чанак се гордее со својата неспоредлива услуга и способност за решавање проблеми – нешто што е од суштинско значење кога е во прашање водењето на клиентите низ предизвиците на денешниот пазар на недвижности. Нашиот фокус е секогаш да им служиме на нашите клиенти со чесност, интегритет и дискреција како доверлив и информиран брокер посветен на исклучителни резултати.

Contact Me

My Listings

All (25)
Дуплекси (3)
Куќи (3)
Станови (19)
Се продава

Простран и прекрасно распореден голем стан в...

260.000 €
Агенција Чанак ви нуди на продажба четворособен стан со прекрасен распоред кој го одвојува ...
3 2 175 m2details
Продадено

Стан од 70м2 во строг центар на Скопје.

115.500 €
Агенција Чанак продава стан во строгиот центар на Скопје, во близина на поликлиниката на М ...
2 2 70 m2details
Продадено

Двособен стан во Кисела Вода, кај „Стара Чеш...

68.500 €
Агенција Чанак ви нуди на продажба нов стан од 50м2 на прв кат од зграда во изградба. Стан ...
1 1 50 m2details
Се продава

Трособен користен стан на ул. „Рузвелтова“

110.600 €
Се продава стан од 79м2 во реновирана зграда на улица Рузвелтова. Станот се наоѓа на прв к ...
2 1 79 m2details
Продадено

East Gate. Нов двособен стан граден по најви...

79.000 €
Агенција Чанак продава прекрасен стан од 53м2 во комплексот „Ист Гејт“. Станот се наоѓа на ...
1 1 53 m2details
Продадено

Дрим Лукс. Двособен стан со поглед за уживањ...

108.500 €
Агенција Чанак продава двособен стан од 62м2 во една од најбараните згради во Тафталиџе 1, ...
1 1 62 m2details
Продадено

Нов невселен стан од 72м2 на кружниот тек во...

93.600 €
Агенција Чанак продава нов невселен стан во новоизградена зграда на кружниот тек во Влае. ...
2 2 72 m2details
Се продава

Дуплекс стан по поволна цена во Тафталиџе 1,...

179.000 €
Агенција Чанак продава дуплекс стан во Тафталиџе 1, во една од подобрите локации во Скопје ...
4 3 181 m2details

Agent Reviews

You need to login in order to post a review

Compare Listings