Нов стан од 75m2 со 2 спални во Козле.

120.00 €
Favorite

Overview

  • Updated On:
  • October 13, 2022
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • Не е достапно Garages
  • 75 m2
  • Year Built: 2022

Опис

Два нови станови од по 75m2 на трети кат во зграда која се состои од приземје, два ката и поткровје. 👈

📏Површина: 75m2
⛳️ Локација: СКОПЈЕ, населба Козле на граница со населба Капиштец.

► РАСПОРЕД:
• дневна соба со кујна и трпезарија
• спална 1
• спална 2
• мало wц
• големо купатило
• балкон

Energy Class: A+
Energy class A+
A+
A
B
C
D
E
F
G
H
Address: Kozle 45
State/County:
Zip: 1000
Country: Македонија
Open In Google Maps
Property Id : 20449
Price: 120.00 €
Property Size: 75 m2
Rooms: 3
Bedrooms: 2
Bathrooms: 2
Година на градба: 2022
Гаражи: Не е достапно
Големина на гаража: 1 кола
Достапно од: 2022-09-15
Покрив: 3 видови на изолација
Внатрешено уредување
Опремено купатило
Услуги
Вентилација
Вода
Клима уред
Струја
0.62
per month
  • Principal and Interest
  • Property Tax
  • HOA fee
0.47
Thu 25 Apr
Fri 26 Apr
Sat 27 Apr
Sun 28 Apr
Mon 29 Apr
Tue 30 Apr
Wed 01 May
Thu 02 May
Fri 03 May
Sat 04 May
In Person
Video Chat
Your information

Contact Me

Call +38978271777 WhatsApp

Коментари

You need to login in order to post a review

Similar Listings

Продадено

Нов стан со 3 спални во Чаир.

57.000 €
Агенција Чанак нуди на продажба нов стан во Чаир. Станот е со површина од 64м2 и е дел од ...
3 1 64 m2details
Се продава

Двособен стан во најбараната зграда на &quot...

72.900 €
Агенција Чанак ви нуди на продажба двособен комотен стан од 54м2 со една спална на 4ти кат ...
1 1 54 m2details
Се продава

Евтин стан во Кисела Вода со една спална соб...

59.999 €
Агенција Чанак ви нуди стан на продажба во Кисела Вода спроти студентскиот дом Пелагонија, ...
1 1 52 m2details
Се продава

Двособен стан на продажба во Аеродром

105.000 €
Агенција Чанак ви нуди на продажба, трособен стан на 5ти кат со лифт, во Аеродром, веднаш ...

Compare Listings

Агенција Чанак