Нов стан од 75m2 со 2 спални во Козле.

120.00 €
Омилено
Резултати од пребарувањето

Приказ

  • Ажурирано на:
  • октомври 13, 2022
  • 2 Спални соби
  • 2 Купатила
  • 75
  • Година на градба: 2022

Опис

Два нови станови од по 75m2 на трети кат во зграда која се состои од приземје, два ката и поткровје. 👈

📏Површина: 75m2
⛳️ Локација: СКОПЈЕ, населба Козле на граница со населба Капиштец.

► РАСПОРЕД:
• дневна соба со кујна и трпезарија
• спална 1
• спална 2
• мало wц
• големо купатило
• балкон

Енергетска класа: A+
A+

A

B

C

D

E

F

G

H

Адреса: Kozle 45
Град:
Населба:
Општина:
Поштенски број: 1000
Држава: Македонија
Види на Google maps
Код на недвижност: 20449
Сума: 120.00 €
Големина: 75
Соби: 3
Спални соби: 2
Купатила: 2
Енергетска класа: A+
Година на градба: 2022
Големина на гаража: 1 кола
Достапно од: 2022-09-15
Покрив: 3 видови на изолација
Внатрешено уредување
Опремено купатило
Услуги
Вентилација
Вода
Клима уред
Струја
0.47
месечно
  • Месечна рата
  • Данок на имот
  • Друго
0.47

Коментари

Ве молиме Најавете се со цел да објавите рецензија

Слични огласи

Се продава

Простран и прекрасно распореден голем стан в...

260.000 €
Агенција Чанак ви нуди на продажба четворособен стан со прекрасен распоред кој го одвојува ...
Агенција Чанак ви нуди на продажба четворособен стан со прекрасен распоред кој го одвојува приватниот простор од ра ...
3 2 175 детали
Се продава

Стан од 70м2 во строг центар на Скопје.

115.500 €
Агенција Чанак продава стан во строгиот центар на Скопје, во близина на поликлиниката на М ...
Агенција Чанак продава стан во строгиот центар на Скопје, во близина на поликлиниката на МВР. Станот се наоѓаа на в ...
2 2 70 детали
Се продава

Двособен стан во Кисела Вода, кај „Стара Чеш...

68.500 €
Агенција Чанак ви нуди на продажба нов стан од 50м2 на прв кат од зграда во изградба. Стан ...
Агенција Чанак ви нуди на продажба нов стан од 50м2 на прв кат од зграда во изградба. Станот располага со дневен пр ...
1 1 50 детали
Се продава

Трособен користен стан на ул. „Рузвелтова“

110.600 €
Се продава стан од 79м2 во реновирана зграда на улица Рузвелтова. Станот се наоѓа на прв к ...
Се продава стан од 79м2 во реновирана зграда на улица Рузвелтова. Станот се наоѓа на прв кат и располага со две спа ...
2 1 79 детали

Агенција Чанак

Недвижности

Контактирај ме

Кликни и закажи посета
Јавете се +38978271777 WhatsApp

Споредете огласи

Агенција Чанак