fbpx

mal stan od 35m2 vo Centar na Skopje

75.000 €
Favorite

Overview

  • Updated On:
  • January 22, 2024
  • 1 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
  • Not Available Garages
  • 35 m2
  • Year Built: 2005

Опис

🎯lokacija: Centar,SKOPJE(600m. od parlamentot)
🏢stan 35m2
🔘1 spalna
🔘5 kat so lift
💶cena:75.000 eur

Country: Macedonia (FYROM)
Open In Google Maps
Property Id : 21311
Price: 75.000 €
Property Size: 35 m2
Rooms: 2
Bedrooms: 1
Bathrooms: 1
Година на градба: 2005
384.54
per month
  • Principal and Interest
  • Property Tax
  • HOA fee
290.79
Thu 13 Jun
Fri 14 Jun
Sat 15 Jun
Sun 16 Jun
Mon 17 Jun
Tue 18 Jun
Wed 19 Jun
Thu 20 Jun
Fri 21 Jun
Sat 22 Jun
In Person
Video Chat
Your information

Коментари

You need to login in order to post a review

Similar Listings

Се продава

Нова понуда на станови во градба позади Като...

1.950 €
Агенција Чанак ви нуди на продажба станови во градба на одлична локација во Центар, веднаш ...
Се продава

Двособен стан на продажба во Аеродром

105.000 €
Агенција Чанак ви нуди на продажба, трособен стан на 5ти кат со лифт, во Аеродром, веднаш ...
Се продава

Нов веднаш вселив стан, комплетно наместен, ...

83.700 €
НОВ веднаш вселив стан, комплетно наместен, на втори кат со лифт, во Кисела Вода кај Шампи ...
1 1 54 m2details
Се продава

Куќа со плац во Орман

се продава плац со куќа во Орман, Скопје. Вкупна површина на плацот 3741м2. Станбена површ ...
2 2 130 m2details

Compare Listings