click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

East Gate. Нов двособен стан граден по највискок квалитет.

79.000 €
Skopje, Municipality of Centar, City of Skopje, Skopje Region, North Macedonia,
Favorite

Overview

  • Updated On:
  • January 27, 2023
  • 1 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
  • 1 Garages
  • 53 m2

Опис

Агенција Чанак продава прекрасен стан од 53м2 во комплексот „Ист Гејт“. Станот се наоѓа на седми кат, од вкупно девет. Располага со дневен престој, пространа спална и бања. Материјалите кои се користат се строго од највисок квалитет и енергетска ефикасност. Одлична термичка и аудио изолација. Грењето ќе биде подно, поврзано на централно градско парно. Дополнително може да се купи и подземен паркинг простор.

Energy Class: A+
Energy class A+
A+
A
B
C
D
E
F
G
H
Address: Skopje, Municipality of Centar, City of Skopje, Skopje Region, North Macedonia
State/County:
Zip: 1000
Open In Google Maps
Property Id : 20872
Price: 79.000 €
Property Size: 53 m2
Rooms: 2
Bedrooms: 1
Bathrooms: 1
Гаражи: 1
Големина на гаража: 1 кола
Достапно од: 2023-08-15
Внатрешено уредување
Опремено купатило
Услуги
Вентилација
Вода
Клима уред
Струја
Централно греење
Other Features
Лифт
405.05
per month
  • Principal and Interest
  • Property Tax
  • HOA fee
306.30
Tue 03 Oct
Wed 04 Oct
Thu 05 Oct
Fri 06 Oct
Sat 07 Oct
Sun 08 Oct
Mon 09 Oct
Tue 10 Oct
Wed 11 Oct
Thu 12 Oct
In Person
Video Chat
Your information

Contact Me

Call +38978271777 WhatsApp

Коментари

You need to login in order to post a review

Similar Listings

Се продава

Голем плац со куќа и барака во населба Ченто...

158.000 €
Агенција Чанак продава куќа со барака во населба Ченто. Плацот е со површина од 956м2. Пре ...
3 2 270 m2details
Се продава

Простран и прекрасно распореден голем стан в...

260.000 €
Агенција Чанак ви нуди на продажба четворособен стан со прекрасен распоред кој го одвојува ...
3 2 175 m2details
Се продава

Специјална понуда на ексклузивни станови во ...

195.200 €
Агенција Чанак ви нуди на продажба ултра модерни петтособни станови на прекрасна локација ...
4 3 122 m2details
Се продава
Продадено

Модерен, комплетно наместен стан во Тафталиџ...

148.000 €
Агенција Чанак продава прекрасен, модерно уреден стан, веднаш над „Авицена“ во Тафталиџе 1 ...
1 2 74 m2details

Compare Listings

Агенција Чанак