East Gate. Нов двособен стан граден по највискок квалитет.

79.000 €
Skopje, Municipality of Centar, City of Skopje, Skopje Region, North Macedonia,
Омилено
Резултати од пребарувањето

Приказ

  • Ажурирано на:
  • јануари 27, 2023
  • 1 Спални соби
  • 1 Купатила
  • 1 Гаражно/и места
  • 53

Опис

Агенција Чанак продава прекрасен стан од 53м2 во комплексот „Ист Гејт“. Станот се наоѓа на седми кат, од вкупно девет. Располага со дневен престој, пространа спална и бања. Материјалите кои се користат се строго од највисок квалитет и енергетска ефикасност. Одлична термичка и аудио изолација. Грењето ќе биде подно, поврзано на централно градско парно. Дополнително може да се купи и подземен паркинг простор.

Енергетска класа: A+
A+

A

B

C

D

E

F

G

H

Адреса: Skopje, Municipality of Centar, City of Skopje, Skopje Region, North Macedonia
Град:
Општина:
Поштенски број: 1000
Види на Google maps
Код на недвижност: 20872
Сума: 79.000 €
Големина: 53
Соби: 2
Спални соби: 1
Купатила: 1
Енергетска класа: A+
Гаражи: 1
Големина на гаража: 1 кола
Достапно од: 2023-08-15
Внатрешено уредување
Опремено купатило
Услуги
Вентилација
Вода
Клима уред
Струја
Централно греење
Останати функции
Лифт
306.30
месечно
  • Месечна рата
  • Данок на имот
  • Друго
306.30

Коментари

Ве молиме Најавете се со цел да објавите рецензија

Слични огласи

Се продава

Простран и прекрасно распореден голем стан в...

260.000 €
Агенција Чанак ви нуди на продажба четворособен стан со прекрасен распоред кој го одвојува ...
Агенција Чанак ви нуди на продажба четворособен стан со прекрасен распоред кој го одвојува приватниот простор од ра ...
3 2 175 детали
Се продава

Стан од 70м2 во строг центар на Скопје.

115.500 €
Агенција Чанак продава стан во строгиот центар на Скопје, во близина на поликлиниката на М ...
Агенција Чанак продава стан во строгиот центар на Скопје, во близина на поликлиниката на МВР. Станот се наоѓаа на в ...
2 2 70 детали
Се продава

Двособен стан во Кисела Вода, кај „Стара Чеш...

68.500 €
Агенција Чанак ви нуди на продажба нов стан од 50м2 на прв кат од зграда во изградба. Стан ...
Агенција Чанак ви нуди на продажба нов стан од 50м2 на прв кат од зграда во изградба. Станот располага со дневен пр ...
1 1 50 детали
Се продава

Трособен користен стан на ул. „Рузвелтова“

110.600 €
Се продава стан од 79м2 во реновирана зграда на улица Рузвелтова. Станот се наоѓа на прв к ...
Се продава стан од 79м2 во реновирана зграда на улица Рузвелтова. Станот се наоѓа на прв кат и располага со две спа ...
2 1 79 детали

Агенција Чанак

Недвижности

Контактирај ме

Кликни и закажи посета
Јавете се +38978271777 WhatsApp

Споредете огласи

Агенција Чанак