Дуплекс стан во Тафталиџе 1

136.999 €
Варшавска 20, ,
Омилено
Резултати од пребарувањето
Продадено

Приказ

  • Ажурирано на:
  • октомври 25, 2022
  • 3 Спални соби
  • 3 Купатила
  • 116
  • Година на градба: 2010

Опис

ПРОДАДЕН!
Четирисобен стан (дуплекс), комплетно опремен со мебел и техника. Зградата е изградена во 2010 година, на феноменална локација во Тафталиџе 1, во непосредна близина на училиштето “Јан Амос Коменски“. Станот е дуплекс на втор и трет спрат.
Се продава комплетно наместен и опремен.

📏 Површина: 116 m2
⛳️ Локација: Скопје – ТАФТАЛИЏЕ 1

• 3 спални соби
• 3 тоалети
• 2 балкони
• надворешен паркинг простор

Во секоја соба од станот има вградено инвертер клима уреди (греење и ладење).

A+
Енергетска класа: A

A

B

C

D

E

F

G

H

Адреса: Варшавска 20
Град:
Населба:
Општина:
Поштенски број: 1000
Држава: Македонија
Види на Google maps
Код на недвижност: 20468
Сума: 136.999 €
Големина: 116
Соби: 4
Спални соби: 3
Купатила: 3
Енергетска класа: A
Година на градба: 2010
Големина на гаража: 1 кола
Внатрешено уредување
Бела техника
Опремена кујна
Опремено купатило
Плакари
Услуги
Клима уред
531.17
месечно
  • Месечна рата
  • Данок на имот
  • Друго
531.17

Коментари

Ве молиме Најавете се со цел да објавите рецензија

Слични огласи

Се продава

Простран и прекрасно распореден голем стан в...

260.000 €
Агенција Чанак ви нуди на продажба четворособен стан со прекрасен распоред кој го одвојува ...
Агенција Чанак ви нуди на продажба четворособен стан со прекрасен распоред кој го одвојува приватниот простор од ра ...
3 2 175 детали
Се продава

Стан од 70м2 во строг центар на Скопје.

115.500 €
Агенција Чанак продава стан во строгиот центар на Скопје, во близина на поликлиниката на М ...
Агенција Чанак продава стан во строгиот центар на Скопје, во близина на поликлиниката на МВР. Станот се наоѓаа на в ...
2 2 70 детали
Се продава

Двособен стан во Кисела Вода, кај „Стара Чеш...

68.500 €
Агенција Чанак ви нуди на продажба нов стан од 50м2 на прв кат од зграда во изградба. Стан ...
Агенција Чанак ви нуди на продажба нов стан од 50м2 на прв кат од зграда во изградба. Станот располага со дневен пр ...
1 1 50 детали
Се продава

Трособен користен стан на ул. „Рузвелтова“

110.600 €
Се продава стан од 79м2 во реновирана зграда на улица Рузвелтова. Станот се наоѓа на прв к ...
Се продава стан од 79м2 во реновирана зграда на улица Рузвелтова. Станот се наоѓа на прв кат и располага со две спа ...
2 1 79 детали

Агенција Чанак

Недвижности

Контактирај ме

Кликни и закажи посета
Јавете се +38978271777 WhatsApp

Споредете огласи

Агенција Чанак