fbpx

Дуплекс стан во Тафталиџе 1

136.999 €
Варшавска 20, ,
Favorite
Продадено

Overview

  • Updated On:
  • October 25, 2022
  • 3 Bedrooms
  • 3 Bathrooms
  • Не е достапно Garages
  • 116 m2
  • Year Built: 2010

Опис

ПРОДАДЕН!
Четирисобен стан (дуплекс), комплетно опремен со мебел и техника. Зградата е изградена во 2010 година, на феноменална локација во Тафталиџе 1, во непосредна близина на училиштето “Јан Амос Коменски“. Станот е дуплекс на втор и трет спрат.
Се продава комплетно наместен и опремен.

📏 Површина: 116 m2
⛳️ Локација: Скопје – ТАФТАЛИЏЕ 1

• 3 спални соби
• 3 тоалети
• 2 балкони
• надворешен паркинг простор

Во секоја соба од станот има вградено инвертер клима уреди (греење и ладење).

Energy Class: A
A+
Energy class A
A
B
C
D
E
F
G
H
Address: Варшавска 20
State/County:
Zip: 1000
Country: Македонија
Open In Google Maps
Property Id : 20468
Price: 136.999 €
Property Size: 116 m2
Rooms: 4
Bedrooms: 3
Bathrooms: 3
Година на градба: 2010
Гаражи: Не е достапно
Големина на гаража: 1 кола
Внатрешено уредување
Бела техника
Опремена кујна
Опремено купатило
Плакари
Услуги
Клима уред
702.42
per month
  • Principal and Interest
  • Property Tax
  • HOA fee
531.17
Wed 24 Jul
Thu 25 Jul
Fri 26 Jul
Sat 27 Jul
Sun 28 Jul
Mon 29 Jul
Tue 30 Jul
Wed 31 Jul
Thu 01 Aug
Fri 02 Aug
In Person
Video Chat
Your information

Contact Me

Call +38978271777 WhatsApp

Коментари

You need to login in order to post a review

Similar Listings

Се издава

Се издава трособен празен стан во Влае

300 €
Се издава празен стан во Влае, на кружниот тек, на 2ри кат со лифт. Вкупна корисна површин ...
2 2 73 m2details
Се продава

mal stan od 35m2 vo Centar na Skopje

75.000 €
🎯lokacija: Centar,SKOPJE(600m. od parlamentot) 🏢stan 35m2 🔘1 spalna 🔘5 kat so lift 💶cena:7 ...
1 1 35 m2details
Се продава

Нова градба на одлична локација, станови во ...

1.300 €
💰💰💰💶💶💶ИНВЕСТИРАЈ ВО СВОЈАТА ИДНИНА!!!👨‍👩‍👧‍👦 📣нови СТАНОВИ во Скопје,населба Ново Лисиче,д ...
2 1 60 m2details
Се продава

Двособни и трособни станови во Хром, нова гр...

1.300 €
Агенција Чанак ви најавува нова станбена зграда во изградба, на одлична локација во населб ...
1 1 34 m2details

Compare Listings

Агенција Чанак