70м2 на втори кат спроти ресторан Лозница

120.000 €
Yuri Gagarin, Zhdanec, Karposh, Skopje, Municipality of Karposh, City of Skopje, Skopje Region, 1020, North Macedonia,
Favorite

Overview

  • Updated On:
  • March 13, 2024
  • 1 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
  • 1 Garages
  • 70 m2
  • Year Built: 1990

Опис

Агенција Чанак ви нуди стан на продажба, во Капиштец, близина на ресторан ”Лозница”, 2ри кат без лифт.
Вкупна корисна површина 70м2, која располага со 1 спална соба, бања и 2 тераси. Ориентација запад со исток. Централно градско греење. Станот е за реновирање.
Цена 120.000 евра.
За повеќе информации барајте не на 071/280-333, 070/397-444.

Address: Yuri Gagarin, Zhdanec, Karposh, Skopje, Municipality of Karposh, City of Skopje, Skopje Region, 1020, North Macedonia
Country: Macedonia (FYROM)
Open In Google Maps
Property Id : 21339
Price: 120.000 €
Property Size: 70 m2
Rooms: 3
Bedrooms: 1
Bathrooms: 1
Година на градба: 1990
Гаражи: 1
615.26
per month
  • Principal and Interest
  • Property Tax
  • HOA fee
465.26
Thu 25 Apr
Fri 26 Apr
Sat 27 Apr
Sun 28 Apr
Mon 29 Apr
Tue 30 Apr
Wed 01 May
Thu 02 May
Fri 03 May
Sat 04 May
In Person
Video Chat
Your information

Коментари

You need to login in order to post a review

Similar Listings

Продадено

Новоградба на Водно. Мала зграда.

1.650 €
Агенција Чанак ви нуди на продажба на два станови на Водно. Зградата е новоградба и ќе бид ...
3 2 139 m2details
Се продава

Стан Козле со 3 спални соби

Се продава стан комплетно наместен во Козле, во близина на Германска амбасада, на 3ти кат ...
Продадено

Нов двособен стан во Влае веднаш вселив

66.000 €
Се продава нов стан во Влае, на 2ри кат без лифт. Вкупна корисна површина 48м2, која распо ...
1 1 48 m2details
Продадено

Трособен стан во Карпош 1, комплетно наместе...

169.100 €
Се продава комплетно наместен стан во Карпош 1, во близина на Симпо, на 3ти кат со лифт. В ...
2 2 89 m2details

Compare Listings