Четворособен стан на втори кат во Козле позади слаткарницата Канела

1.600 €
козле,
Favorite

Overview

  • Updated On:
  • November 7, 2023
  • 3 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • Not Available Garages
  • 143 m2
  • Year Built: 2000

Опис

Се продава четворособен стан на мирна локација во Козле, близина на слаткарницата Канела, на втори кат без лифт.

Корисна површина од 143м2, која располага со три спални соби, две бањи и две тераси. Ориентацијата на станот е на југоисток. Греењето е решено со котел на пелети.

За повеќе информации барајте не на 071/280-333

Address: козле
Country: Macedonia (FYROM)
Open In Google Maps
Property Id : 21072
Price: 1.600 €
Property Size: 143 m2
Rooms: 4
Bedrooms: 3
Bathrooms: 2
Година на градба: 2000
Внатрешено уредување
Опремена кујна
Опремено купатило
Плакари
Надворешно уредување
Двор
Надворешна гаража
Услуги
Вода
Клима уред
Струја
Other Features
Интернет пристап
Камин
8.20
per month
  • Principal and Interest
  • Property Tax
  • HOA fee
6.20
Thu 25 Apr
Fri 26 Apr
Sat 27 Apr
Sun 28 Apr
Mon 29 Apr
Tue 30 Apr
Wed 01 May
Thu 02 May
Fri 03 May
Sat 04 May
In Person
Video Chat
Your information

Коментари

You need to login in order to post a review

Similar Listings

Се продава

Нов стан од 75m2 со 2 спални во Козле.

120.00 €
Два нови станови од по 75m2 на трети кат во зграда која се состои од приземје, два ката и ...
2 2 75 m2details
Се продава

Четворособен реновиран стан во Аеродром

130.000 €
Се продава стан на втори кат со лифт, во Аеродром веднаш до паркчето Мичурин. Вкупна корис ...
3 2 84 m2details
Продадено

Трособен стан позади Универзална сала

128.500 €
Супер функционален стан позади Универзална сала, на 3ти кат со лифт. Вкупна корисна површи ...
2 2 69 m2details
Продадено

Прекрасен голем стан во Џевахир Скај Сити.

128.700 €
Дозволете да Ви го претставиме Џевахир – Sky City, највисоките кули во Македонија, м ...
3 2 99 m2details

Compare Listings