fbpx

Четворособен стан на втори кат во Козле позади слаткарницата Канела

1.600 €
козле,
Favorite

Overview

  • Updated On:
  • November 7, 2023
  • 3 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • Not Available Garages
  • 143 m2
  • Year Built: 2000

Опис

Се продава четворособен стан на мирна локација во Козле, близина на слаткарницата Канела, на втори кат без лифт.

Корисна површина од 143м2, која располага со три спални соби, две бањи и две тераси. Ориентацијата на станот е на југоисток. Греењето е решено со котел на пелети.

За повеќе информации барајте не на 071/280-333

Address: козле
Country: Macedonia (FYROM)
Open In Google Maps
Property Id : 21072
Price: 1.600 €
Property Size: 143 m2
Rooms: 4
Bedrooms: 3
Bathrooms: 2
Година на градба: 2000
Внатрешено уредување
Опремена кујна
Опремено купатило
Плакари
Надворешно уредување
Двор
Надворешна гаража
Услуги
Вода
Клима уред
Струја
Other Features
Интернет пристап
Камин
8.20
per month
  • Principal and Interest
  • Property Tax
  • HOA fee
6.20
Wed 24 Jul
Thu 25 Jul
Fri 26 Jul
Sat 27 Jul
Sun 28 Jul
Mon 29 Jul
Tue 30 Jul
Wed 31 Jul
Thu 01 Aug
Fri 02 Aug
In Person
Video Chat
Your information

Коментари

You need to login in order to post a review

Similar Listings

Се издава

Се издава трособен празен стан во Влае

300 €
Се издава празен стан во Влае, на кружниот тек, на 2ри кат со лифт. Вкупна корисна површин ...
2 2 73 m2details
Се продава

mal stan od 35m2 vo Centar na Skopje

75.000 €
🎯lokacija: Centar,SKOPJE(600m. od parlamentot) 🏢stan 35m2 🔘1 spalna 🔘5 kat so lift 💶cena:7 ...
1 1 35 m2details
Се продава

Нова градба на одлична локација, станови во ...

1.300 €
💰💰💰💶💶💶ИНВЕСТИРАЈ ВО СВОЈАТА ИДНИНА!!!👨‍👩‍👧‍👦 📣нови СТАНОВИ во Скопје,населба Ново Лисиче,д ...
2 1 60 m2details
Се продава

Двособни и трособни станови во Хром, нова гр...

1.300 €
Агенција Чанак ви најавува нова станбена зграда во изградба, на одлична локација во населб ...
1 1 34 m2details

Compare Listings