Четворособен стан на атрактивна локација на Водно

Vodno, Kapishtec, Centar, Skopje, Municipality of Centar, City of Skopje, Skopje Region, 1000, North Macedonia,
Favorite

Overview

  • Updated On:
  • November 10, 2023
  • 3 Bedrooms
  • 3 Bathrooms
  • 1 Garages
  • 176 m2
  • Year Built: 2023

Опис

Агенција Чанак продава нов стан на Водно, на 4ти кат со лифт.

Станбена површина од 176м2 , која располага со три спални соби, со можност за четврта спална соба, три бањи, остава и две тераси. Оринтацијата на станот југ, исток и север. Греењето е решено со подно греење. Гаражно место на -1 ниво со доплата од 800е/м2.

Локација: Водно, во близина на ООУ Кочо Рацин
Цена по договор.

За повеќе информации барајте не на 071/280-333

Address: Vodno, Kapishtec, Centar, Skopje, Municipality of Centar, City of Skopje, Skopje Region, 1000, North Macedonia
Country: Macedonia (FYROM)
Open In Google Maps
Property Id : 21178
Property Size: 176 m2
Rooms: 4
Bedrooms: 3
Bathrooms: 3
Година на градба: 2023
Гаражи: 1
Големина на гаража: 1 кола
Внатрешено уредување
Опремено купатило
Услуги
Вода
Клима уред
Струја
Other Features
Лифт
1.00
per month
  • Principal and Interest
  • Property Tax
  • HOA fee
0.00
Thu 25 Apr
Fri 26 Apr
Sat 27 Apr
Sun 28 Apr
Mon 29 Apr
Tue 30 Apr
Wed 01 May
Thu 02 May
Fri 03 May
Sat 04 May
In Person
Video Chat
Your information

Коментари

You need to login in order to post a review

Similar Listings

Продадено

Специјална понуда на ексклузивни станови во ...

195.200 €
Агенција Чанак ви нуди на продажба ултра модерни петтособни станови на прекрасна локација ...
4 3 122 m2details
Се продава

Четворособен стан на втори кат во Козле поза...

1.600 €
Се продава четворособен стан на мирна локација во Козле, близина на слаткарницата Канела, ...
3 2 143 m2details
Се продава

Трособен стан во Кисела Вода, комплетно наме...

117.999 €
СЕ ПРОДАВА супер модерен нов стан – опремен фул,(со мебел ствари и техника) 🎯локациј ...
2 2 68 m2details
Продадено

Модерен, комплетно наместен стан во Тафталиџ...

148.000 €
Агенција Чанак продава прекрасен, модерно уреден стан, веднаш над „Авицена“ во Тафталиџе 1 ...
1 2 74 m2details

Compare Listings