fbpx

Четворособен реновиран стан во Аеродром

130.000 €
Aerodrom, Skopje, Municipality of Aerodrom, City of Skopje, Skopje Region, North Macedonia,
Favorite

Overview

  • Updated On:
  • November 7, 2023
  • 3 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • Not Available Garages
  • 84 m2
  • Year Built: 2000

Опис

Се продава стан на втори кат со лифт, во Аеродром веднаш до паркчето Мичурин.

Вкупна корисна површина на станот е 86м2, од кои 74м2 се станбена површина, а 12м2 тераса, истата површина располага со две спални соби (со можност за трета спална соба) и два тоалета. Ориентацијата на станот е на југоисток. Греењето е решено со централно градско греење. Паркинг обезбеден пред зграда.

Цена: 130.000 евра.

За повеќе информации барајте не на 071/280-333

Energy Class: A+
Energy class A+
A+
A
B
C
D
E
F
G
H
Address: Aerodrom, Skopje, Municipality of Aerodrom, City of Skopje, Skopje Region, North Macedonia
Country: Macedonia (FYROM)
Open In Google Maps
Property Id : 21039
Price: 130.000 €
Property Size: 84 m2
Rooms: 4
Bedrooms: 3
Bathrooms: 2
Година на градба: 2000
Внатрешено уредување
Бела техника
Опремена кујна
Опремено купатило
Плакари
Услуги
Вентилација
Вода
Клима уред
Струја
Централно греење
Other Features
Интернет пристап
Лифт
666.54
per month
  • Principal and Interest
  • Property Tax
  • HOA fee
504.04
Wed 24 Jul
Thu 25 Jul
Fri 26 Jul
Sat 27 Jul
Sun 28 Jul
Mon 29 Jul
Tue 30 Jul
Wed 31 Jul
Thu 01 Aug
Fri 02 Aug
In Person
Video Chat
Your information

Коментари

You need to login in order to post a review

Similar Listings

Се издава

Се издава трособен празен стан во Влае

300 €
Се издава празен стан во Влае, на кружниот тек, на 2ри кат со лифт. Вкупна корисна површин ...
2 2 73 m2details
Се продава

mal stan od 35m2 vo Centar na Skopje

75.000 €
🎯lokacija: Centar,SKOPJE(600m. od parlamentot) 🏢stan 35m2 🔘1 spalna 🔘5 kat so lift 💶cena:7 ...
1 1 35 m2details
Се продава

Нова градба на одлична локација, станови во ...

1.300 €
💰💰💰💶💶💶ИНВЕСТИРАЈ ВО СВОЈАТА ИДНИНА!!!👨‍👩‍👧‍👦 📣нови СТАНОВИ во Скопје,населба Ново Лисиче,д ...
2 1 60 m2details
Се продава

Двособни и трособни станови во Хром, нова гр...

1.300 €
Агенција Чанак ви најавува нова станбена зграда во изградба, на одлична локација во населб ...
1 1 34 m2details

Compare Listings