Четворособен реновиран стан во Аеродром

130.000 €
Aerodrom, Skopje, Municipality of Aerodrom, City of Skopje, Skopje Region, North Macedonia,
Favorite

Overview

  • Updated On:
  • November 7, 2023
  • 3 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • Not Available Garages
  • 84 m2
  • Year Built: 2000

Опис

Се продава стан на втори кат со лифт, во Аеродром веднаш до паркчето Мичурин.

Вкупна корисна површина на станот е 86м2, од кои 74м2 се станбена површина, а 12м2 тераса, истата површина располага со две спални соби (со можност за трета спална соба) и два тоалета. Ориентацијата на станот е на југоисток. Греењето е решено со централно градско греење. Паркинг обезбеден пред зграда.

Цена: 130.000 евра.

За повеќе информации барајте не на 071/280-333

Energy Class: A+
Energy class A+
A+
A
B
C
D
E
F
G
H
Address: Aerodrom, Skopje, Municipality of Aerodrom, City of Skopje, Skopje Region, North Macedonia
Country: Macedonia (FYROM)
Open In Google Maps
Property Id : 21039
Price: 130.000 €
Property Size: 84 m2
Rooms: 4
Bedrooms: 3
Bathrooms: 2
Година на градба: 2000
Внатрешено уредување
Бела техника
Опремена кујна
Опремено купатило
Плакари
Услуги
Вентилација
Вода
Клима уред
Струја
Централно греење
Other Features
Интернет пристап
Лифт
666.54
per month
  • Principal and Interest
  • Property Tax
  • HOA fee
504.04
Thu 25 Apr
Fri 26 Apr
Sat 27 Apr
Sun 28 Apr
Mon 29 Apr
Tue 30 Apr
Wed 01 May
Thu 02 May
Fri 03 May
Sat 04 May
In Person
Video Chat
Your information

Коментари

You need to login in order to post a review

Similar Listings

Продадено

Двособен стан во Кисела Вода, кај „Стара Чеш...

68.500 €
Агенција Чанак ви нуди на продажба нов стан од 50м2 на прв кат од зграда во изградба. Стан ...
1 1 50 m2details
Се продава

НОВИ ЕКСКЛУЗИВНИ СТАНОВИ во предпродажба!

899 €
🏢НОВИ ЕКСКЛУЗИВНИ СТАНОВИ во предпродажба! 👉со задоволство Ви го преставуваме најновиот и ...
1 1 40 m2details
Се продава
Продадено

Дуплекс стан во Тафталиџе 1

136.999 €
ПРОДАДЕН! Четирисобен стан (дуплекс), комплетно опремен со мебел и техника. Зградата е изг ...
3 3 116 m2details
Се продава

Четворособен стан на втори кат во Козле поза...

1.600 €
Се продава четворособен стан на мирна локација во Козле, близина на слаткарницата Канела, ...
3 2 143 m2details

Compare Listings