fbpx

Чанак Агенција продава стан во Карпош 4 спроти Антико

100.800 €
Karposh, Skopje, Municipality of Karposh, City of Skopje, Skopje Region, North Macedonia,
Favorite

Overview

  • Updated On:
  • June 14, 2024
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
  • Not Available Garages
  • 72 m2
  • Year Built: 1980

Опис

Чанак Агенција продава стан во Карпош 4 спроти Антико, на 4ти кат без лифт.
Вкупна корисна површина од 72м2, која располага со две спални, два балкони, бања.
Ориентација на станот кон југ.
Греењето е решено со централно-градско, обезбеден паркинг околу зграда.
Цена-1400 еуро м2

Energy Class: A
A+
Energy class A
A
B
C
D
E
F
G
H
Address: Karposh, Skopje, Municipality of Karposh, City of Skopje, Skopje Region, North Macedonia
State/County:
Zip: 1000
Country: Afghanistan
Open In Google Maps
Property Id : 21488
Price: 100.800 €
Property Size: 72 m2
Rooms: 3
Bedrooms: 2
Bathrooms: 1
Година на градба: 1980
Услуги
Вентилација
Вода
Струја
Централно греење
Other Features
Интернет пристап
516.82
per month
  • Principal and Interest
  • Property Tax
  • HOA fee
390.82
Wed 24 Jul
Thu 25 Jul
Fri 26 Jul
Sat 27 Jul
Sun 28 Jul
Mon 29 Jul
Tue 30 Jul
Wed 31 Jul
Thu 01 Aug
Fri 02 Aug
In Person
Video Chat
Your information

Коментари

You need to login in order to post a review

Similar Listings

Се продава

Трособен стан веднаш вселив позади салонот М...

71.250 €
Се продава нов, веднаш вселив стан во Гази Баба, позади салонот Мерцедес, на приземје. Вку ...
2 2 57 m2details
Се продава

Нова градба на одлична локација, станови во ...

1.300 €
💰💰💰💶💶💶ИНВЕСТИРАЈ ВО СВОЈАТА ИДНИНА!!!👨‍👩‍👧‍👦 📣нови СТАНОВИ во Скопје,населба Ново Лисиче,д ...
2 1 60 m2details
Се продава

Двособни и трособни станови во Хром, нова гр...

1.300 €
Агенција Чанак ви најавува нова станбена зграда во изградба, на одлична локација во населб ...
1 1 34 m2details
Продадено

Трособен стан во Карпош 1, комплетно наместе...

169.100 €
Се продава комплетно наместен стан во Карпош 1, во близина на Симпо, на 3ти кат со лифт. В ...
2 2 89 m2details

Compare Listings