fbpx

Чанак Агенција продава стан во Центар спроти Зебра

1.500 €
Kapištec, Centar, Skopje, Municipality of Centar, City of Skopje, Skopje Region, 1000, North Macedonia,
Favorite

Overview

  • Updated On:
  • June 14, 2024
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
  • Not Available Garages
  • 63 m2
  • Year Built: 1990

Опис

Чанак Агенција продава стан во Центар спроти Зебра, на високо приземје.
Вкупна корисна површина од 63м2, која располага со две спални, два балкони, бања.
Ориентација на станот кон запад.
Греењето е решено со централно-градско, обезбеден паркинг околу зграда.
Цена-1500 еуро м2

За подетални информации барајте не на 070-397-444 или повелете во нашите канцеларии во Скопје и Тетово.
web: https://chanak.mk
email: [email protected]

Energy Class: A
A+
Energy class A
A
B
C
D
E
F
G
H
Address: Kapištec, Centar, Skopje, Municipality of Centar, City of Skopje, Skopje Region, 1000, North Macedonia
State/County:
Zip: 1000
Country: Macedonia (FYROM)
Open In Google Maps
Property Id : 21494
Price: 1.500 €
Property Size: 63 m2
Rooms: 3
Bedrooms: 2
Bathrooms: 1
Година на градба: 1990
Подрум: 4м2
Услуги
Вентилација
Вода
Струја
Централно греење
Other Features
Тест
7.69
per month
  • Principal and Interest
  • Property Tax
  • HOA fee
5.82
Wed 24 Jul
Thu 25 Jul
Fri 26 Jul
Sat 27 Jul
Sun 28 Jul
Mon 29 Jul
Tue 30 Jul
Wed 31 Jul
Thu 01 Aug
Fri 02 Aug
In Person
Video Chat
Your information

Коментари

You need to login in order to post a review

Similar Listings

Се продава

Трособен стан веднаш вселив позади салонот М...

71.250 €
Се продава нов, веднаш вселив стан во Гази Баба, позади салонот Мерцедес, на приземје. Вку ...
2 2 57 m2details
Се продава

Нова градба на одлична локација, станови во ...

1.300 €
💰💰💰💶💶💶ИНВЕСТИРАЈ ВО СВОЈАТА ИДНИНА!!!👨‍👩‍👧‍👦 📣нови СТАНОВИ во Скопје,населба Ново Лисиче,д ...
2 1 60 m2details
Се продава

Двособни и трособни станови во Хром, нова гр...

1.300 €
Агенција Чанак ви најавува нова станбена зграда во изградба, на одлична локација во населб ...
1 1 34 m2details
Продадено

Трособен стан во Карпош 1, комплетно наместе...

169.100 €
Се продава комплетно наместен стан во Карпош 1, во близина на Симпо, на 3ти кат со лифт. В ...
2 2 89 m2details

Compare Listings