click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Трособен стан позади Универзална сала.

111.000 €
Favorite
Продадено

Overview

  • Updated On:
  • October 16, 2022
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 1 Garages
  • 73 m2
  • Year Built: 2010

Опис

Агенција Чанак продава стан во Скопје (Центар), на одлична локација помеѓу Универзална сала и Интермецо. Станот се наоѓа на втори кат од вкупно пет ката. Располага со површина од 73м2 и одличен распоред, со две спални соби, два тоалети, два балкони и дневна со трпезарија и кујна.
За подетални информации повелете во нашите канцеларии во Скопје и Тетово.

State/County:
Zip: 1000
Country: Македонија
Open In Google Maps
Property Id : 20755
Price: 111.000 €
Property Size: 73 m2
Rooms: 3
Bedrooms: 2
Bathrooms: 2
Година на градба: 2010
Гаражи: 1
Големина на гаража: 1 кола
Внатрешено уредување
Опремена кујна
Опремено купатило
Плакари
Надворешно уредување
Надворешна гаража
Услуги
Вентилација
Вода
Клима уред
Струја
Централно греење
Other Features
Лифт
569.12
per month
  • Principal and Interest
  • Property Tax
  • HOA fee
430.37
Tue 03 Oct
Wed 04 Oct
Thu 05 Oct
Fri 06 Oct
Sat 07 Oct
Sun 08 Oct
Mon 09 Oct
Tue 10 Oct
Wed 11 Oct
Thu 12 Oct
In Person
Video Chat
Your information

Contact Me

Call +38978271777 WhatsApp

Коментари

You need to login in order to post a review

Similar Listings

Се продава

Комплетно опремен двособен стан во Влае (Лук...

68.500 €
Агенција Чанак продава двособен стан од 52м2 во Влае (општина Карпош). Станот се наоѓа на ...
1 1 52 m2details
Се продава

Новоградба на Водно. Мала зграда.

1.650 €
Агенција Чанак ви нуди на продажба на два станови на Водно. Зградата е новоградба и ќе бид ...
3 2 139 m2details
Се продава
Продадено

Двособен стан во одлична состојба спроти пол...

67.000 €
ПРОДАДЕН! Агенција Чанак ви нуди одличен и евтин двособен стан во Ѓорче Петров. Станот е л ...
1 1 57 m2details
Се продава

Дуплекс стан по поволна цена во Тафталиџе 1,...

179.000 €
Агенција Чанак продава дуплекс стан во Тафталиџе 1, во една од подобрите локации во Скопје ...
4 3 181 m2details

Compare Listings

Агенција Чанак