Трособен стан позади Универзална сала.

111.000 €
Омилено
Резултати од пребарувањето
Продадено

Приказ

  • Ажурирано на:
  • октомври 16, 2022
  • 2 Спални соби
  • 2 Купатила
  • 1 Гаражно/и места
  • 73
  • Година на градба: 2010

Опис

Агенција Чанак продава стан во Скопје (Центар), на одлична локација помеѓу Универзална сала и Интермецо. Станот се наоѓа на втори кат од вкупно пет ката. Располага со површина од 73м2 и одличен распоред, со две спални соби, два тоалети, два балкони и дневна со трпезарија и кујна.
За подетални информации повелете во нашите канцеларии во Скопје и Тетово.

Град:
Населба:
Општина:
Поштенски број: 1000
Држава: Македонија
Види на Google maps
Код на недвижност: 20755
Сума: 111.000 €
Големина: 73
Соби: 3
Спални соби: 2
Купатила: 2
Година на градба: 2010
Гаражи: 1
Големина на гаража: 1 кола
Внатрешено уредување
Опремена кујна
Опремено купатило
Плакари
Надворешно уредување
Надворешна гаража
Услуги
Вентилација
Вода
Клима уред
Струја
Централно греење
Останати функции
Лифт
430.37
месечно
  • Месечна рата
  • Данок на имот
  • Друго
430.37

Коментари

Ве молиме Најавете се со цел да објавите рецензија

Слични огласи

Се продава

Простран и прекрасно распореден голем стан в...

260.000 €
Агенција Чанак ви нуди на продажба четворособен стан со прекрасен распоред кој го одвојува ...
Агенција Чанак ви нуди на продажба четворособен стан со прекрасен распоред кој го одвојува приватниот простор од ра ...
3 2 175 детали
Се продава

Стан од 70м2 во строг центар на Скопје.

115.500 €
Агенција Чанак продава стан во строгиот центар на Скопје, во близина на поликлиниката на М ...
Агенција Чанак продава стан во строгиот центар на Скопје, во близина на поликлиниката на МВР. Станот се наоѓаа на в ...
2 2 70 детали
Се продава

Двособен стан во Кисела Вода, кај „Стара Чеш...

68.500 €
Агенција Чанак ви нуди на продажба нов стан од 50м2 на прв кат од зграда во изградба. Стан ...
Агенција Чанак ви нуди на продажба нов стан од 50м2 на прв кат од зграда во изградба. Станот располага со дневен пр ...
1 1 50 детали
Се продава

Трособен користен стан на ул. „Рузвелтова“

110.600 €
Се продава стан од 79м2 во реновирана зграда на улица Рузвелтова. Станот се наоѓа на прв к ...
Се продава стан од 79м2 во реновирана зграда на улица Рузвелтова. Станот се наоѓа на прв кат и располага со две спа ...
2 1 79 детали

Агенција Чанак

Недвижности

Контактирај ме

Кликни и закажи посета
Јавете се +38978271777 WhatsApp

Споредете огласи

Агенција Чанак