fbpx

Трособен стан позади Универзална сала

128.500 €
Партизанска, Партизанска 46, Franklin Ruzvelt, Debar Maalo, Karposh, Skopje, Municipality of Karposh, City of Skopje, Skopje Region, 1000, North Macedonia,
Favorite
Продадено

Overview

  • Updated On:
  • February 29, 2024
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • Не е достапно Garages
  • 69 m2
  • Year Built: 2014

Опис

Супер функционален стан позади Универзална сала, на 3ти кат со лифт.
Вкупна корисна површина 69м2, која располага со 2 спални соби, 2 бањи и 2 тераси. Ориентација на станот запад.
Греењето е решено со централно градско греење.
Цена 128.500 евра.

За повеќе информации барајте не на 071/280-333.

Energy Class: A+
Energy class A+
A+
A
B
C
D
E
F
G
H
Address: Партизанска, Партизанска 46, Franklin Ruzvelt, Debar Maalo, Karposh, Skopje, Municipality of Karposh, City of Skopje, Skopje Region, 1000, North Macedonia
Country: Afghanistan
Open In Google Maps
Property Id : 21337
Price: 128.500 €
Property Size: 69 m2
Rooms: 3
Bedrooms: 2
Bathrooms: 2
Година на градба: 2014
Гаражи: Не е достапно
Големина на гаража: 1 кола
Внатрешено уредување
Опремена кујна
Опремено купатило
Плакари
Надворешно уредување
Надворешна гаража
Услуги
Вентилација
Вода
Клима уред
Струја
Централно греење
Other Features
Лифт
658.84
per month
  • Principal and Interest
  • Property Tax
  • HOA fee
498.22
Wed 24 Jul
Thu 25 Jul
Fri 26 Jul
Sat 27 Jul
Sun 28 Jul
Mon 29 Jul
Tue 30 Jul
Wed 31 Jul
Thu 01 Aug
Fri 02 Aug
In Person
Video Chat
Your information

Коментари

You need to login in order to post a review

Similar Listings

Се продава

Трособен стан веднаш вселив позади салонот М...

71.250 €
Се продава нов, веднаш вселив стан во Гази Баба, позади салонот Мерцедес, на приземје. Вку ...
2 2 57 m2details
Се продава

Нова градба на одлична локација, станови во ...

1.300 €
💰💰💰💶💶💶ИНВЕСТИРАЈ ВО СВОЈАТА ИДНИНА!!!👨‍👩‍👧‍👦 📣нови СТАНОВИ во Скопје,населба Ново Лисиче,д ...
2 1 60 m2details
Се продава

Двособни и трособни станови во Хром, нова гр...

1.300 €
Агенција Чанак ви најавува нова станбена зграда во изградба, на одлична локација во населб ...
1 1 34 m2details
Продадено

Трособен стан во Карпош 1, комплетно наместе...

169.100 €
Се продава комплетно наместен стан во Карпош 1, во близина на Симпо, на 3ти кат со лифт. В ...
2 2 89 m2details

Compare Listings