Трособен стан на 13ти кат во комплексот Космос

148.350 €
Гази Баба,
Favorite

Overview

  • Updated On:
  • March 20, 2024
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 1 Garages
  • 115 m2
  • Year Built: 2024-12-01

Опис

Агенција Чанак ви нуди на продажба комотен стан на 13ти кат, со отворен поглед кон Скопје, во комплексот Космос.
Вкупна корисна површина 115м2, која располага со 2 спални соби ( можност за 3та спална соба), 2 бањи и тераса. Централно градско греење. Паркингот е решен на -1 ниво со доплата. Ориентација на станот исток.
Цена 1.290е/м2.
За повеќе информации барајте не на 071/280-333.

Energy Class: A+
Energy class A+
A+
A
B
C
D
E
F
G
H
Address: Гази Баба
Zip: 1000
Country: Macedonia (FYROM)
Open In Google Maps
Property Id : 21367
Price: 148.350 €
Property Size: 115 m2
Rooms: 3
Bedrooms: 2
Bathrooms: 2
Година на градба: 2024-12-01
Гаражи: 1
Внатрешено уредување
Опремено купатило
Услуги
Вентилација
Вода
Клима уред
Струја
Централно греење
Other Features
Лифт
760.62
per month
  • Principal and Interest
  • Property Tax
  • HOA fee
575.18
Thu 25 Apr
Fri 26 Apr
Sat 27 Apr
Sun 28 Apr
Mon 29 Apr
Tue 30 Apr
Wed 01 May
Thu 02 May
Fri 03 May
Sat 04 May
In Person
Video Chat
Your information

Коментари

You need to login in order to post a review

Similar Listings

Продадено

Стан од 85 м2 во строгиот центар на Скопје.

135.000 €
Се продава стан во строгиот центар на градот, блиску до соборниот храм. Станот е на трети ...
2 2 85 m2details
Се продава

Трособен комотен стан на Водно со отворен по...

1 €
Агенција Чанак Ви нуди луксузен стан со одлична локација на Водно, 5ти кат со лифт. Корисн ...
2 2 185 m2details
Продадено

Дрим Лукс. Двособен стан со поглед за уживањ...

108.500 €
Агенција Чанак продава двособен стан од 62м2 во една од најбараните згради во Тафталиџе 1, ...
1 1 62 m2details
Се продава

Трособен стан веднаш вселив позади салонот М...

71.250 €
Се продава нов, веднаш вселив стан во Гази Баба, позади салонот Мерцедес, на приземје. Вку ...
2 2 57 m2details

Compare Listings