fbpx

Трособен стан во Козле, позади поликлиниката Рес Хумана

110.000 €
Kozle, Zhdanec, Karposh, Skopje, Municipality of Karposh, City of Skopje, Skopje Region, 1020, North Macedonia,
Favorite

Overview

  • Updated On:
  • November 10, 2023
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
  • Not Available Garages
  • 75 m2
  • Year Built: 2000

Опис

Агенција Чанак продава комплетно наместен стан на одлична локација во Козле, на 3ти кат без лифт.

Вкупна корисна површина на станот 75м2, која располага со дневен престој, кујна и трпезарија, две спални соби, една бања и остава. Ориентација северозапад. Греењето е решено со инвертер клими.
Цена 110.000 евра.
За повеќе информации барајте не на 071/280-333.

Energy Class: A+
Energy class A+
A+
A
B
C
D
E
F
G
H
Address: Kozle, Zhdanec, Karposh, Skopje, Municipality of Karposh, City of Skopje, Skopje Region, 1020, North Macedonia
Country: Macedonia (FYROM)
Open In Google Maps
Property Id : 21168
Price: 110.000 €
Property Size: 75 m2
Rooms: 3
Bedrooms: 2
Bathrooms: 1
Година на градба: 2000
Внатрешено уредување
Бела техника
Опремена кујна
Опремено купатило
Плакари
Надворешно уредување
Надворешна гаража
Услуги
Вода
Клима уред
Струја
Other Features
Интернет пристап
563.99
per month
  • Principal and Interest
  • Property Tax
  • HOA fee
426.49
Wed 24 Jul
Thu 25 Jul
Fri 26 Jul
Sat 27 Jul
Sun 28 Jul
Mon 29 Jul
Tue 30 Jul
Wed 31 Jul
Thu 01 Aug
Fri 02 Aug
In Person
Video Chat
Your information

Коментари

You need to login in order to post a review

Similar Listings

Се издава

Се издава трособен празен стан во Влае

300 €
Се издава празен стан во Влае, на кружниот тек, на 2ри кат со лифт. Вкупна корисна површин ...
2 2 73 m2details
Се продава

mal stan od 35m2 vo Centar na Skopje

75.000 €
🎯lokacija: Centar,SKOPJE(600m. od parlamentot) 🏢stan 35m2 🔘1 spalna 🔘5 kat so lift 💶cena:7 ...
1 1 35 m2details
Се продава

Нова градба на одлична локација, станови во ...

1.300 €
💰💰💰💶💶💶ИНВЕСТИРАЈ ВО СВОЈАТА ИДНИНА!!!👨‍👩‍👧‍👦 📣нови СТАНОВИ во Скопје,населба Ново Лисиче,д ...
2 1 60 m2details
Се продава

Двособни и трособни станови во Хром, нова гр...

1.300 €
Агенција Чанак ви најавува нова станбена зграда во изградба, на одлична локација во населб ...
1 1 34 m2details

Compare Listings