Трособен стан во Козле, позади поликлиниката Рес Хумана

110.000 €
Kozle, Zhdanec, Karposh, Skopje, Municipality of Karposh, City of Skopje, Skopje Region, 1020, North Macedonia,
Favorite

Overview

  • Updated On:
  • November 10, 2023
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
  • Not Available Garages
  • 75 m2
  • Year Built: 2000

Опис

Агенција Чанак продава комплетно наместен стан на одлична локација во Козле, на 3ти кат без лифт.

Вкупна корисна површина на станот 75м2, која располага со дневен престој, кујна и трпезарија, две спални соби, една бања и остава. Ориентација северозапад. Греењето е решено со инвертер клими.
Цена 110.000 евра.
За повеќе информации барајте не на 071/280-333.

Energy Class: A+
Energy class A+
A+
A
B
C
D
E
F
G
H
Address: Kozle, Zhdanec, Karposh, Skopje, Municipality of Karposh, City of Skopje, Skopje Region, 1020, North Macedonia
Country: Macedonia (FYROM)
Open In Google Maps
Property Id : 21168
Price: 110.000 €
Property Size: 75 m2
Rooms: 3
Bedrooms: 2
Bathrooms: 1
Година на градба: 2000
Внатрешено уредување
Бела техника
Опремена кујна
Опремено купатило
Плакари
Надворешно уредување
Надворешна гаража
Услуги
Вода
Клима уред
Струја
Other Features
Интернет пристап
563.99
per month
  • Principal and Interest
  • Property Tax
  • HOA fee
426.49
Thu 25 Apr
Fri 26 Apr
Sat 27 Apr
Sun 28 Apr
Mon 29 Apr
Tue 30 Apr
Wed 01 May
Thu 02 May
Fri 03 May
Sat 04 May
In Person
Video Chat
Your information

Коментари

You need to login in order to post a review

Similar Listings

Се продава

Локал на атрактивна локација во Кисела Вода ...

НОВО во агенција Чанак!! Се продава локал на атрактивна локација, кај РАМПА. Вкупна површи ...
Се продава

Нова градба на одлична локација, станови во ...

1.300 €
💰💰💰💶💶💶ИНВЕСТИРАЈ ВО СВОЈАТА ИДНИНА!!!👨‍👩‍👧‍👦 📣нови СТАНОВИ во Скопје,населба Ново Лисиче,д ...
2 1 60 m2details
Продадено

Стан со две спални во Карпош 3, во близина н...

82.500 €
Агенција Чанак продава трособен стан во Карпош 3. Станот се наоѓа во „руските“ згради во б ...
2 1 65 m2details
Продадено

Нов стан во Влае веднаш вселив со тераса од ...

85.000 €
Агенција Чанак продава нов, веднаш вселив стан, во Влае, на 3ти кат. Корисна површина на с ...
1 1 55 m2details

Compare Listings