fbpx

Трособен стан во Кисела Вода, комплетно наместен

117.999 €
Bulevar Boris Trajkovski, 11 Oktomvri, Kisela Voda, Skopje, Municipality of Kisela Voda, City of Skopje, Skopje Region, 1001, North Macedonia,
Favorite

Overview

  • Updated On:
  • March 16, 2024
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 1 Garages
  • 68 m2
  • Year Built: 2022

Опис

СЕ ПРОДАВА супер модерен нов стан – опремен фул,(со мебел ствари и техника)
🎯локација: Кисела Вода,место викано “ЧАТАЛ”,веднаш спроти споменикот на Тодор Александров,на главен булевар “Борис Трајкоски”

🏢стан од 68м2 на 1 кат со лифт во нова зграда,со 2 спални соби
🚪дневна соба со кујна комплет опремена
🛌2 комфорни спални-опремени комплет со клима инвертер
🛁голема бања
🚽мала бања
♨️со вградено сопствено парно(со топлинска пумпа)
🚘паркинг пред зграда
💶117.999 ЕУР(комплет со мебел,ствари и техника)
☎️078 271 777

Energy Class: A+
Energy class A+
A+
A
B
C
D
E
F
G
H
Address: Bulevar Boris Trajkovski, 11 Oktomvri, Kisela Voda, Skopje, Municipality of Kisela Voda, City of Skopje, Skopje Region, 1001, North Macedonia
Country: Macedonia (FYROM)
Open In Google Maps
Property Id : 21356
Price: 117.999 €
Property Size: 68 m2
Rooms: 3
Bedrooms: 2
Bathrooms: 2
Година на градба: 2022
Гаражи: 1
Внатрешено уредување
Бела техника
Опремена кујна
Опремено купатило
Плакари
Услуги
Вентилација
Вода
Клима уред
Струја
Other Features
Интернет пристап
Лифт
605.00
per month
  • Principal and Interest
  • Property Tax
  • HOA fee
457.51
Wed 24 Jul
Thu 25 Jul
Fri 26 Jul
Sat 27 Jul
Sun 28 Jul
Mon 29 Jul
Tue 30 Jul
Wed 31 Jul
Thu 01 Aug
Fri 02 Aug
In Person
Video Chat
Your information

Коментари

You need to login in order to post a review

Similar Listings

Се продава

Трособен стан веднаш вселив позади салонот М...

71.250 €
Се продава нов, веднаш вселив стан во Гази Баба, позади салонот Мерцедес, на приземје. Вку ...
2 2 57 m2details
Се продава

Нова градба на одлична локација, станови во ...

1.300 €
💰💰💰💶💶💶ИНВЕСТИРАЈ ВО СВОЈАТА ИДНИНА!!!👨‍👩‍👧‍👦 📣нови СТАНОВИ во Скопје,населба Ново Лисиче,д ...
2 1 60 m2details
Се продава

Двособни и трособни станови во Хром, нова гр...

1.300 €
Агенција Чанак ви најавува нова станбена зграда во изградба, на одлична локација во населб ...
1 1 34 m2details
Продадено

Трособен стан во Карпош 1, комплетно наместе...

169.100 €
Се продава комплетно наместен стан во Карпош 1, во близина на Симпо, на 3ти кат со лифт. В ...
2 2 89 m2details

Compare Listings