Трособен стан во Карпош 1, комплетно наместен.

169.100 €
карпош 1,
Favorite
Продадено

Overview

  • Updated On:
  • December 29, 2023
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 1 Garages
  • 89 m2
  • Year Built: 2006

Опис

Се продава комплетно наместен стан во Карпош 1, во близина на Симпо, на 3ти кат со лифт.

Вкупна корисна површина 89м2, која располага со 2 спални соби, 2 бањи, 2 тераси. Ориентација на станот исток. Централно градско греење. Обезбеден паркинг на -1 ниво со доплата од 7.000е.
Цена 1.900е/м2.

За повеќе информации барајте не на 071/280-333.

Energy Class: A+
Energy class A+
A+
A
B
C
D
E
F
G
H
Address: карпош 1
Country: Afghanistan
Open In Google Maps
Property Id : 21274
Price: 169.100 €
Property Size: 89 m2
Rooms: 3
Bedrooms: 2
Bathrooms: 2
Година на градба: 2006
Гаражи: 1
Големина на гаража: 1 кола
Внатрешено уредување
Бела техника
Опремена кујна
Опремено купатило
Плакари
Услуги
Вентилација
Вода
Клима уред
Струја
Централно греење
Other Features
Лифт
867.01
per month
  • Principal and Interest
  • Property Tax
  • HOA fee
655.63
Thu 29 Feb
Fri 01 Mar
Sat 02 Mar
Sun 03 Mar
Mon 04 Mar
Tue 05 Mar
Wed 06 Mar
Thu 07 Mar
Fri 08 Mar
Sat 09 Mar
In Person
Video Chat
Your information

Коментари

You need to login in order to post a review

Similar Listings

Продадено

Комплетно опремен двособен стан во Влае (Лук...

68.500 €
Агенција Чанак продава двособен стан од 52м2 во Влае (општина Карпош). Станот се наоѓа на ...
1 1 52 m2details
Продадено

Мал стан од 45м2 со една спална соба во Аеро...

53.000 €
Агенција Чанак продава стан на 5ти кат без лифт во Аеродром во близина на ООУ ” Љубе ...
1 1 45 m2details
Продадено

Нов стан со 3 спални во Чаир.

57.000 €
Агенција Чанак нуди на продажба нов стан во Чаир. Станот е со површина од 64м2 и е дел од ...
3 1 64 m2details
Се продава

Двособен стан во најбараната зграда на &quot...

72.900 €
Агенција Чанак ви нуди на продажба двособен комотен стан од 54м2 со една спална на 4ти кат ...
1 1 54 m2details

Compare Listings