Трособен стан во изградба кај Рампа

108.000 €
Стара Рампа, Булевар Македонија, Cvetan Dimov, Kisela Voda, Skopje, Municipality of Kisela Voda, City of Skopje, Skopje Region, 1111, North Macedonia,
Favorite

Overview

  • Updated On:
  • November 10, 2023
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 1 Garages
  • 72 m2
  • Year Built: 2024

Опис

Се продава стан во изградба, вселив за година и пол, на 3ти кат со лифт.
Вкупна корисна површина 72м2, која располага со две спални соби, две бањи и тераса. Ориентација на станот југ. Греењето е решено со инвертер клими. Паркинг обезбеден под зграда на -1 и -2 ниво, со доплата.
Локација: ул. Невена Георгиева-Дуња.
Цена 1.500е/м2

Energy Class: A+
Energy class A+
A+
A
B
C
D
E
F
G
H
Address: Стара Рампа, Булевар Македонија, Cvetan Dimov, Kisela Voda, Skopje, Municipality of Kisela Voda, City of Skopje, Skopje Region, 1111, North Macedonia
Country: Macedonia (FYROM)
Open In Google Maps
Property Id : 21151
Price: 108.000 €
Property Size: 72 m2
Rooms: 3
Bedrooms: 2
Bathrooms: 2
Година на градба: 2024
Гаражи: 1
Внатрешено уредување
Опремено купатило
Услуги
Вентилација
Вода
Клима уред
Струја
Other Features
Лифт
553.74
per month
  • Principal and Interest
  • Property Tax
  • HOA fee
418.74
Thu 25 Apr
Fri 26 Apr
Sat 27 Apr
Sun 28 Apr
Mon 29 Apr
Tue 30 Apr
Wed 01 May
Thu 02 May
Fri 03 May
Sat 04 May
In Person
Video Chat
Your information

Коментари

You need to login in order to post a review

Similar Listings

Се продава

Евтин стан во Кисела Вода со една спална соб...

59.999 €
Агенција Чанак ви нуди стан на продажба во Кисела Вода спроти студентскиот дом Пелагонија, ...
1 1 52 m2details
Продадено

Трособен стан во Карпош 1, комплетно наместе...

169.100 €
Се продава комплетно наместен стан во Карпош 1, во близина на Симпо, на 3ти кат со лифт. В ...
2 2 89 m2details
Продадено

Двособен стан во одлична состојба спроти пол...

67.000 €
ПРОДАДЕН! Агенција Чанак ви нуди одличен и евтин двособен стан во Ѓорче Петров. Станот е л ...
1 1 57 m2details
Се продава

Двособен стан во Карпош 4 на први кат со лиф...

76.500 €
Агенција Чанак ви нуди стан на продажба во Карпош 4, на први кат со лифт. Вкупна корисна п ...
1 1 51 m2details

Compare Listings