fbpx

Трособен стан во Аеродром

115.000 €
Aerodrom, Skopje, Municipality of Aerodrom, City of Skopje, Skopje Region, 1001, North Macedonia,
Favorite

Overview

  • Updated On:
  • May 20, 2024
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
  • 1 Garages
  • 57 m2
  • Year Built: 2023

Опис

Откријте ги примарните можности за недвижнини во CHANAK! 🏢 Не пропуштајте ја оваа непобедлива понуда за да живеете или инвестициски цели.

🔸 Големина на стан: 57 м2
📍 Локација: Општина Аеродром

🏠 Краток опис:
✅ Влезен ходник
✅ Дневна соба
✅ Спални х 2
✅ Бања
✅ Балкон
✅ Паркинг
✅ Лифт
Кат 6
Оваа исклучителна понуда вклучува мулти-сплит систем за ладење и греење. Искористете ја оваа можност сега!
Закажете го вашето гледање денес, ние сме желни да ви посакаме добредојде!

CHANAK – Вашиот партнер за недвижнини
📞 071 280 333 / 070 397 444 (јавете се или WhatsApp)
📧 [email protected]
📍 ул. Дрезденска бр. 19 Локал 5/А Скопје МК, 1000
🌐 www.chanak.mk
ФБ: @agencija.chanak
ИГ: @agencija.chanak

Energy Class: A+
Energy class A+
A+
A
B
C
D
E
F
G
H
Address: Aerodrom, Skopje, Municipality of Aerodrom, City of Skopje, Skopje Region, 1001, North Macedonia
Zip: 1000
Country: Macedonia (FYROM)
Open In Google Maps
Property Id : 21377
Price: 115.000 €
Property Size: 57 m2
Rooms: 3
Bedrooms: 2
Bathrooms: 1
Година на градба: 2023
Гаражи: 1
Големина на гаража: 1 кола
Внатрешено уредување
Опремено купатило
Услуги
Вентилација
Вода
Клима уред
Струја
Other Features
Лифт
589.63
per month
  • Principal and Interest
  • Property Tax
  • HOA fee
445.88
Thu 13 Jun
Fri 14 Jun
Sat 15 Jun
Sun 16 Jun
Mon 17 Jun
Tue 18 Jun
Wed 19 Jun
Thu 20 Jun
Fri 21 Jun
Sat 22 Jun
In Person
Video Chat
Your information

Коментари

You need to login in order to post a review

Similar Listings

Се продава

Нова понуда на станови во градба позади Като...

1.950 €
Агенција Чанак ви нуди на продажба станови во градба на одлична локација во Центар, веднаш ...
Се продава

Двособен стан на продажба во Аеродром

105.000 €
Агенција Чанак ви нуди на продажба, трособен стан на 5ти кат со лифт, во Аеродром, веднаш ...
Се продава

Нов веднаш вселив стан, комплетно наместен, ...

83.700 €
НОВ веднаш вселив стан, комплетно наместен, на втори кат со лифт, во Кисела Вода кај Шампи ...
1 1 54 m2details
Се продава

Куќа со плац во Орман

се продава плац со куќа во Орман, Скопје. Вкупна површина на плацот 3741м2. Станбена површ ...
2 2 130 m2details

Compare Listings