Трособен стан веднаш вселив позади салонот Мерцедес

71.250 €
Гази Баба, Zhelezara, Gazi Baba, Skopje, Municipality of Gazi Baba, City of Skopje, Skopje Region, 1000, North Macedonia,
Favorite

Overview

  • Updated On:
  • November 10, 2023
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 1 Garages
  • 57 m2
  • Year Built: 2021

Опис

Се продава нов, веднаш вселив стан во Гази Баба, позади салонот Мерцедес, на приземје.

Вкупна корисна површина 57м2, која располага со 2 спални соби, 2 бањи (плус 15м2 двор со право на користење). Ориентација северозапад. Греењето е на струја. Паркинг обезбеден на -1 ниво.

Цена 1.250 е/м2.

За повеќе информации барајте не на 071/280-333.

Energy Class: A+
Energy class A+
A+
A
B
C
D
E
F
G
H
Address: Гази Баба, Zhelezara, Gazi Baba, Skopje, Municipality of Gazi Baba, City of Skopje, Skopje Region, 1000, North Macedonia
Country: Afghanistan
Open In Google Maps
Property Id : 21229
Price: 71.250 €
Property Size: 57 m2
Rooms: 3
Bedrooms: 2
Bathrooms: 2
Година на градба: 2021
Гаражи: 1
Големина на гаража: Не е достапно
Внатрешено уредување
Опремено купатило
Надворешно уредување
Двор
Услуги
Вода
Клима уред
Other Features
Лифт
365.31
per month
  • Principal and Interest
  • Property Tax
  • HOA fee
276.25
Thu 29 Feb
Fri 01 Mar
Sat 02 Mar
Sun 03 Mar
Mon 04 Mar
Tue 05 Mar
Wed 06 Mar
Thu 07 Mar
Fri 08 Mar
Sat 09 Mar
In Person
Video Chat
Your information

Коментари

You need to login in order to post a review

Similar Listings

Продадено

Двособен стан во Кисела Вода, кај „Стара Чеш...

68.500 €
Агенција Чанак ви нуди на продажба нов стан од 50м2 на прв кат од зграда во изградба. Стан ...
1 1 50 m2details
Се продава

Два нови станови во Corner Residence 2

1.250 €
Агенција Чанак ви нуди на продажба два нови станови, спроти универзитетот Фон. 60м2 со едн ...
1 1 60 m2details
Се продава
Продадено

Дуплекс стан во Тафталиџе 1

136.999 €
ПРОДАДЕН! Четирисобен стан (дуплекс), комплетно опремен со мебел и техника. Зградата е изг ...
3 3 116 m2details
Се продава

Веднаш вселив стан во Кисела Вода, на 6ти ка...

96.000 €
Агенција Чанак продава нов, празен стан на 6ти кат со лифт. Станбена површина 64м2, која р ...
2 1 61 m2details

Compare Listings