click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Трособен користен стан на ул. „Рузвелтова“

110.600 €
Favorite

Overview

  • Updated On:
  • January 27, 2023
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
  • Не е достапно Garages
  • 79 m2

Опис

Се продава стан од 79м2 во реновирана зграда на улица Рузвелтова. Станот се наоѓа на прв кат и располага со две спални соби и проширени балкони (надградба). Има сменети прозори и ентериерот има потреба од реновирање.

Energy Class: B
A+
A
Energy class B
B
C
D
E
F
G
H
State/County:
Zip: 1000
Country: Македонија
Open In Google Maps
Property Id : 20882
Price: 110.600 €
Property Size: 79 m2
Rooms: 3
Bedrooms: 2
Bathrooms: 1
Гаражи: Не е достапно
Големина на гаража: Не е достапно
Услуги
Централно греење
Other Features
Лифт
567.07
per month
  • Principal and Interest
  • Property Tax
  • HOA fee
428.82
Thu 25 Apr
Fri 26 Apr
Sat 27 Apr
Sun 28 Apr
Mon 29 Apr
Tue 30 Apr
Wed 01 May
Thu 02 May
Fri 03 May
Sat 04 May
In Person
Video Chat
Your information

Contact Me

Call +38978271777 WhatsApp

Коментари

You need to login in order to post a review

Similar Listings

Продадено

Стан од 70м2 во строг центар на Скопје.

115.500 €
Агенција Чанак продава стан во строгиот центар на Скопје, во близина на поликлиниката на М ...
2 2 70 m2details
Се продава

НОВИ ЕКСКЛУЗИВНИ СТАНОВИ во предпродажба!

899 €
🏢НОВИ ЕКСКЛУЗИВНИ СТАНОВИ во предпродажба! 👉со задоволство Ви го преставуваме најновиот и ...
1 1 40 m2details
Се продава
Продадено

Дуплекс стан во Тафталиџе 1

136.999 €
ПРОДАДЕН! Четирисобен стан (дуплекс), комплетно опремен со мебел и техника. Зградата е изг ...
3 3 116 m2details
Се продава

Четворособен стан на втори кат во Козле поза...

1.600 €
Се продава четворособен стан на мирна локација во Козле, близина на слаткарницата Канела, ...
3 2 143 m2details

Compare Listings

Агенција Чанак