fbpx

Трособен комотен стан на Водно со отворен поглед кон Скопје

1 €
Vodno, Kapishtec, Centar, Skopje, Municipality of Centar, City of Skopje, Skopje Region, 1000, North Macedonia,
Favorite

Overview

  • Updated On:
  • November 8, 2023
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • Not Available Garages
  • 185 m2
  • Year Built: 2015

Опис

Агенција Чанак Ви нуди луксузен стан со одлична локација на Водно, 5ти кат со лифт.

Корисна површина 185м2, која располага со 2 спални соби, 2 бањи, остава, сауна и тераси. Греењето е решено со подно греење на струја. Станот има отворен поглед кон сите четири страни. Паркинг на -1 ниво.
Цена по договор.

За повеќе информации барајте не на 071/280-333

Address: Vodno, Kapishtec, Centar, Skopje, Municipality of Centar, City of Skopje, Skopje Region, 1000, North Macedonia
Country: Macedonia (FYROM)
Open In Google Maps
Property Id : 21120
Price: 1 €
Property Size: 185 m2
Rooms: 4
Bedrooms: 2
Bathrooms: 2
Година на градба: 2015
Внатрешено уредување
Бела техника
Опремена кујна
Опремено купатило
Плакари
Услуги
Вентилација
Вода
Клима уред
Струја
Other Features
Лифт
0.01
per month
  • Principal and Interest
  • Property Tax
  • HOA fee
0.00
Thu 13 Jun
Fri 14 Jun
Sat 15 Jun
Sun 16 Jun
Mon 17 Jun
Tue 18 Jun
Wed 19 Jun
Thu 20 Jun
Fri 21 Jun
Sat 22 Jun
In Person
Video Chat
Your information

Коментари

You need to login in order to post a review

Similar Listings

Се продава

Стан во Центар спроти железничка станица

122 €
Се продава нов стан во Центар, во близина на железничка станица, на 6ти кат со лифт. Вкупн ...
2 1 71 m2details
Продадено

Трособен стан во Карпош 1, комплетно наместе...

169.100 €
Се продава комплетно наместен стан во Карпош 1, во близина на Симпо, на 3ти кат со лифт. В ...
2 2 89 m2details
Се продава

Двособен стан на продажба во Аеродром

105.000 €
Агенција Чанак ви нуди на продажба, трособен стан на 5ти кат со лифт, во Аеродром, веднаш ...
Се продава

Нов веднаш вселив стан, комплетно наместен, ...

83.700 €
НОВ веднаш вселив стан, комплетно наместен, на втори кат со лифт, во Кисела Вода кај Шампи ...
1 1 54 m2details

Compare Listings