fbpx

Супер функционален стан од 63м2 со 3 спални соби!

87.600 €
Kisela Voda, Skopje, Municipality of Kisela Voda, City of Skopje, Skopje Region, North Macedonia,
Favorite

Overview

  • Updated On:
  • November 7, 2023
  • 3 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
  • Not Available Garages
  • 63 m2
  • Year Built: 1990

Опис

Агенција Чанак ви нуди на продажба комплетно реновиран стан во Кисела Вода, на 1ви кат.

Вкупна корисна површина на станот 63м2, која располага со 3 спални соби, бања и тераса. Греењето е решено со централно градско греење. Оринетација на станот исток. Паркинг обезбеден пред зграда.

Цена: 1.390 е/м2.
Локација: Кисела Вода, во близина на ”Дом на слепи”.

За повеќе информации барајте не на 071/280-333.

Energy Class: A+
Energy class A+
A+
A
B
C
D
E
F
G
H
Address: Kisela Voda, Skopje, Municipality of Kisela Voda, City of Skopje, Skopje Region, North Macedonia
Country: Macedonia (FYROM)
Open In Google Maps
Property Id : 21018
Price: 87.600 €
Property Size: 63 m2
Rooms: 4
Bedrooms: 3
Bathrooms: 1
Година на градба: 1990
Внатрешено уредување
Бела техника
Опремена кујна
Опремено купатило
Плакари
Надворешно уредување
Надворешна гаража
Услуги
Вентилација
Вода
Клима уред
Струја
Централно греење
Other Features
Интернет пристап
449.14
per month
  • Principal and Interest
  • Property Tax
  • HOA fee
339.64
Thu 13 Jun
Fri 14 Jun
Sat 15 Jun
Sun 16 Jun
Mon 17 Jun
Tue 18 Jun
Wed 19 Jun
Thu 20 Jun
Fri 21 Jun
Sat 22 Jun
In Person
Video Chat
Your information

Коментари

You need to login in order to post a review

Similar Listings

Се продава

Стан во Центар спроти железничка станица

122 €
Се продава нов стан во Центар, во близина на железничка станица, на 6ти кат со лифт. Вкупн ...
2 1 71 m2details
Продадено

Трособен стан во Карпош 1, комплетно наместе...

169.100 €
Се продава комплетно наместен стан во Карпош 1, во близина на Симпо, на 3ти кат со лифт. В ...
2 2 89 m2details
Се продава

Двособен стан на продажба во Аеродром

105.000 €
Агенција Чанак ви нуди на продажба, трособен стан на 5ти кат со лифт, во Аеродром, веднаш ...
Се продава

Нов веднаш вселив стан, комплетно наместен, ...

83.700 €
НОВ веднаш вселив стан, комплетно наместен, на втори кат со лифт, во Кисела Вода кај Шампи ...
1 1 54 m2details

Compare Listings