fbpx

Стан со 3 спални соби кај Буњаковец

170.000 €
Град Скопје, 82, Bulevar Ilinden, Debar Maalo, Centar, Skopje, Municipality of Centar, City of Skopje, Skopje Region, 1000, North Macedonia
Favorite

Overview

  • Updated On:
  • June 11, 2024
  • 3 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • Not Available Garages
  • 98 m2
  • Year Built: 1990

Опис

Се продава стан во Центар, во близина на ТЦ Буњаковец, комплетно наместен на 2 кат без лифт.
Станбена површина 90м2 + 8м2 тераси, од кои 3 спални и 2 бањи. Ориентација југоисток. Греењето е со подно греење и 3 инвертер клими.
Цена 170.000евра.
За повеќе информации барајте не на 071/280-333
070/397-444.

Energy Class: A+
Energy class A+
A+
A
B
C
D
E
F
G
H
Address: Град Скопје, 82, Bulevar Ilinden, Debar Maalo, Centar, Skopje, Municipality of Centar, City of Skopje, Skopje Region, 1000, North Macedonia
Country: Macedonia (FYROM)
Open In Google Maps
Property Id : 21483
Price: 170.000 €
Property Size: 98 m2
Rooms: 4
Bedrooms: 3
Bathrooms: 2
Година на градба: 1990
Внатрешено уредување
Бела техника
Опремена кујна
Опремено купатило
Плакари
Услуги
Вентилација
Вода
Клима уред
Струја
Other Features
Камин
871.62
per month
  • Principal and Interest
  • Property Tax
  • HOA fee
659.12
Thu 13 Jun
Fri 14 Jun
Sat 15 Jun
Sun 16 Jun
Mon 17 Jun
Tue 18 Jun
Wed 19 Jun
Thu 20 Jun
Fri 21 Jun
Sat 22 Jun
In Person
Video Chat
Your information

Коментари

You need to login in order to post a review

Similar Listings

Се продава

Нова понуда на станови во градба позади Като...

1.950 €
Агенција Чанак ви нуди на продажба станови во градба на одлична локација во Центар, веднаш ...
Продадено

Трособен стан во Карпош 1, комплетно наместе...

169.100 €
Се продава комплетно наместен стан во Карпош 1, во близина на Симпо, на 3ти кат со лифт. В ...
2 2 89 m2details
Се продава

Двособен стан на продажба во Аеродром

105.000 €
Агенција Чанак ви нуди на продажба, трособен стан на 5ти кат со лифт, во Аеродром, веднаш ...
Се продава

Нов веднаш вселив стан, комплетно наместен, ...

83.700 €
НОВ веднаш вселив стан, комплетно наместен, на втори кат со лифт, во Кисела Вода кај Шампи ...
1 1 54 m2details

Compare Listings