Стан со три спални соби спроти Алумина

115.000 €
Kozle, Zhdanec, Karposh, Skopje, Municipality of Karposh, City of Skopje, Skopje Region, 1020, North Macedonia
Favorite

Overview

  • Updated On:
  • November 9, 2023
  • 3 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
  • Not Available Garages
  • 73 m2
  • Year Built: 1990

Опис

Агенција Чанак ви нуди на продажба супер функционален стан во Козле, спроти Алумина, позади кафаната Македонска куќа, на 3ти кат без лифт.
Вкупна корисна површина 73м2, која располага со 1 спална соба и 2 детски соби, бања и тераса. Ориентација на станот североисток. Приклучено централно градско греење. Паркинг обезбеден пред зграда за станарите. Заедно со станот следува и подрум од 5м2, бклучен во цената.
Цена 115.000 евра.
За повеќе информации барајте не на 071/280-333.

Energy Class: A+
Energy class A+
A+
A
B
C
D
E
F
G
H
Address: Kozle, Zhdanec, Karposh, Skopje, Municipality of Karposh, City of Skopje, Skopje Region, 1020, North Macedonia
Open In Google Maps
Property Id : 21143
Price: 115.000 €
Property Size: 73 m2
Rooms: 4
Bedrooms: 3
Bathrooms: 1
Година на градба: 1990
Подрум: подрум од 5м2
Внатрешено уредување
Бела техника
Опремена кујна
Опремено купатило
Плакари
Надворешно уредување
Надворешна гаража
Услуги
Вентилација
Вода
Клима уред
Струја
Централно греење
589.63
per month
  • Principal and Interest
  • Property Tax
  • HOA fee
445.88
Thu 29 Feb
Fri 01 Mar
Sat 02 Mar
Sun 03 Mar
Mon 04 Mar
Tue 05 Mar
Wed 06 Mar
Thu 07 Mar
Fri 08 Mar
Sat 09 Mar
In Person
Video Chat
Your information

Коментари

You need to login in order to post a review

Similar Listings

Продадено

Стан од 85 м2 во строгиот центар на Скопје.

135.000 €
Се продава стан во строгиот центар на градот, блиску до соборниот храм. Станот е на трети ...
2 2 85 m2details
Се продава

Трособен комотен стан на Водно со отворен по...

1 €
Агенција Чанак Ви нуди луксузен стан со одлична локација на Водно, 5ти кат со лифт. Корисн ...
2 2 185 m2details
Продадено

Дрим Лукс. Двособен стан со поглед за уживањ...

108.500 €
Агенција Чанак продава двособен стан од 62м2 во една од најбараните згради во Тафталиџе 1, ...
1 1 62 m2details
Се продава

Стан во Центар спроти железничка станица

122 €
Се продава нов стан во Центар, во близина на железничка станица, на 6ти кат со лифт. Вкупн ...
2 1 71 m2details

Compare Listings