Стан со две спални соби во Центар кај Влада

Град Скопје, 82, Bulevar Ilinden, Debar Maalo, Centar, Skopje, Municipality of Centar, City of Skopje, Skopje Region, 1000, North Macedonia,
Favorite

Overview

  • Updated On:
  • November 10, 2023
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
  • Not Available Garages
  • 58 m2
  • Year Built: 1990

Опис

Агеција „Чанак“ продава стан (сутерен) на ТОП локација, кај Влада на РМ. Станот е со површина од 58 м2 во кои спаѓаат 2 спални соби, дневен престој, кујна и бања. Станот може да се пренамени според вашите потреби и дејности (за живеење или за канцеларии).
За повеќе информации барајте не на 071/280-333.

Energy Class: A+
Energy class A+
A+
A
B
C
D
E
F
G
H
Address: Град Скопје, 82, Bulevar Ilinden, Debar Maalo, Centar, Skopje, Municipality of Centar, City of Skopje, Skopje Region, 1000, North Macedonia
Country: Macedonia (FYROM)
Open In Google Maps
Property Id : 21160
Property Size: 58 m2
Rooms: 3
Bedrooms: 2
Bathrooms: 1
Година на градба: 1990
Внатрешено уредување
Бела техника
Опремена кујна
Опремено купатило
Плакари
Надворешно уредување
Надворешна гаража
1.00
per month
  • Principal and Interest
  • Property Tax
  • HOA fee
0.00
Thu 25 Apr
Fri 26 Apr
Sat 27 Apr
Sun 28 Apr
Mon 29 Apr
Tue 30 Apr
Wed 01 May
Thu 02 May
Fri 03 May
Sat 04 May
In Person
Video Chat
Your information

Коментари

You need to login in order to post a review

Similar Listings

Се продава

Одличен дуплекс стан, приземје и кат во Злок...

по договор
Агенција Чанак продава одличен стан (дуплекс) во затворената урбана заедница комплекс Св. ...
3 2 104 m2details
Се продава

Двособен стан во најбараната зграда на &quot...

72.900 €
Агенција Чанак ви нуди на продажба двособен комотен стан од 54м2 со една спална на 4ти кат ...
1 1 54 m2details
Се продава

Двособен нов стан на први кат со лифт

66.000 €
Агенција Чанак ви нуди стан на продажба во Чаир, на први кат со лифт. Вкупна станбена повр ...
1 1 55 m2details
Се продава

Двособен стан на продажба во Аеродром

105.000 €
Агенција Чанак ви нуди на продажба, трособен стан на 5ти кат со лифт, во Аеродром, веднаш ...

Compare Listings