fbpx

Стан со две спални соби во Центар кај Влада

Град Скопје, 82, Bulevar Ilinden, Debar Maalo, Centar, Skopje, Municipality of Centar, City of Skopje, Skopje Region, 1000, North Macedonia,
Favorite

Overview

  • Updated On:
  • November 10, 2023
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
  • Not Available Garages
  • 58 m2
  • Year Built: 1990

Опис

Агеција „Чанак“ продава стан (сутерен) на ТОП локација, кај Влада на РМ. Станот е со површина од 58 м2 во кои спаѓаат 2 спални соби, дневен престој, кујна и бања. Станот може да се пренамени според вашите потреби и дејности (за живеење или за канцеларии).
За повеќе информации барајте не на 071/280-333.

Energy Class: A+
Energy class A+
A+
A
B
C
D
E
F
G
H
Address: Град Скопје, 82, Bulevar Ilinden, Debar Maalo, Centar, Skopje, Municipality of Centar, City of Skopje, Skopje Region, 1000, North Macedonia
Country: Macedonia (FYROM)
Open In Google Maps
Property Id : 21160
Property Size: 58 m2
Rooms: 3
Bedrooms: 2
Bathrooms: 1
Година на градба: 1990
Внатрешено уредување
Бела техника
Опремена кујна
Опремено купатило
Плакари
Надворешно уредување
Надворешна гаража
1.00
per month
  • Principal and Interest
  • Property Tax
  • HOA fee
0.00
Wed 24 Jul
Thu 25 Jul
Fri 26 Jul
Sat 27 Jul
Sun 28 Jul
Mon 29 Jul
Tue 30 Jul
Wed 31 Jul
Thu 01 Aug
Fri 02 Aug
In Person
Video Chat
Your information

Коментари

You need to login in order to post a review

Similar Listings

Се издава

Се издава трособен празен стан во Влае

300 €
Се издава празен стан во Влае, на кружниот тек, на 2ри кат со лифт. Вкупна корисна површин ...
2 2 73 m2details
Се продава

mal stan od 35m2 vo Centar na Skopje

75.000 €
🎯lokacija: Centar,SKOPJE(600m. od parlamentot) 🏢stan 35m2 🔘1 spalna 🔘5 kat so lift 💶cena:7 ...
1 1 35 m2details
Се продава

Нова градба на одлична локација, станови во ...

1.300 €
💰💰💰💶💶💶ИНВЕСТИРАЈ ВО СВОЈАТА ИДНИНА!!!👨‍👩‍👧‍👦 📣нови СТАНОВИ во Скопје,населба Ново Лисиче,д ...
2 1 60 m2details
Се продава

Двособни и трособни станови во Хром, нова гр...

1.300 €
Агенција Чанак ви најавува нова станбена зграда во изградба, на одлична локација во населб ...
1 1 34 m2details

Compare Listings