click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Стан од 85 м2 во строгиот центар на Скопје.

135.000 €
бул. Климент Охридски, ,
Favorite

Overview

  • Updated On:
  • October 14, 2022
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • Не е достапно Garages
  • 85 m2

Опис

Се продава стан во строгиот центар на градот, блиску до соборниот храм.
Станот е на трети кат (без лифт). Располага со две големи спални соби, бања и тоалет, огромна дневна и трпезарија, кујна и три балкони.
За подетални информации повелете во нашите канцеларии во Скопје и Тетово.

Energy Class: A
A+
Energy class A
A
B
C
D
E
F
G
H
Address: бул. Климент Охридски
State/County:
Zip: 1000
Country: Македонија
Open In Google Maps
Property Id : 20717
Price: 135.000 €
Property Size: 85 m2
Rooms: 3
Bedrooms: 2
Bathrooms: 2
Гаражи: Не е достапно
Големина на гаража: Не е достапно
Услуги
Вентилација
Вода
Клима уред
Струја
Централно греење
692.17
per month
  • Principal and Interest
  • Property Tax
  • HOA fee
523.42
Tue 03 Oct
Wed 04 Oct
Thu 05 Oct
Fri 06 Oct
Sat 07 Oct
Sun 08 Oct
Mon 09 Oct
Tue 10 Oct
Wed 11 Oct
Thu 12 Oct
In Person
Video Chat
Your information

Contact Me

Call +38978271777 WhatsApp

Коментари

You need to login in order to post a review

Similar Listings

Се продава

Дрим Лукс. Двособен стан со поглед за уживањ...

108.500 €
Агенција Чанак продава двособен стан од 62м2 во една од најбараните згради во Тафталиџе 1, ...
1 1 62 m2details
Се продава
Продадено

Трособен стан позади Универзална сала.

111.000 €
Агенција Чанак продава стан во Скопје (Центар), на одлична локација помеѓу Универзална сал ...
2 2 73 m2details
Се продава

East Gate. Нов двособен стан граден по најви...

79.000 €
Агенција Чанак продава прекрасен стан од 53м2 во комплексот „Ист Гејт“. Станот се наоѓа на ...
1 1 53 m2details
Се продава

Плац во Сопиште, во непосредна близина на оп...

55 € /м2
Агенција Чанак продава плац во Сопиште, веднаш до амбулантата и на сто метри од општинскат ...

Compare Listings

Агенција Чанак