fbpx

Стан од 85 м2 во строгиот центар на Скопје.

135.000 €
бул. Климент Охридски, ,
Favorite
Продадено

Overview

  • Updated On:
  • November 17, 2023
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • Не е достапно Garages
  • 85 m2

Опис

Се продава стан во строгиот центар на градот, блиску до соборниот храм.
Станот е на трети кат (без лифт). Располага со две големи спални соби, бања и тоалет, огромна дневна и трпезарија, кујна и три балкони.
За подетални информации повелете во нашите канцеларии во Скопје и Тетово.

Energy Class: A
A+
Energy class A
A
B
C
D
E
F
G
H
Address: бул. Климент Охридски
State/County:
Zip: 1000
Country: Македонија
Open In Google Maps
Property Id : 20717
Price: 135.000 €
Property Size: 85 m2
Rooms: 3
Bedrooms: 2
Bathrooms: 2
Гаражи: Не е достапно
Големина на гаража: Не е достапно
Услуги
Вентилација
Вода
Клима уред
Струја
Централно греење
692.17
per month
  • Principal and Interest
  • Property Tax
  • HOA fee
523.42
Thu 13 Jun
Fri 14 Jun
Sat 15 Jun
Sun 16 Jun
Mon 17 Jun
Tue 18 Jun
Wed 19 Jun
Thu 20 Jun
Fri 21 Jun
Sat 22 Jun
In Person
Video Chat
Your information

Contact Me

Call +38978271777 WhatsApp

Коментари

You need to login in order to post a review

Similar Listings

Се продава

Стан во Центар спроти железничка станица

122 €
Се продава нов стан во Центар, во близина на железничка станица, на 6ти кат со лифт. Вкупн ...
2 1 71 m2details
Продадено

Трособен стан во Карпош 1, комплетно наместе...

169.100 €
Се продава комплетно наместен стан во Карпош 1, во близина на Симпо, на 3ти кат со лифт. В ...
2 2 89 m2details
Се продава

Двособен стан на продажба во Аеродром

105.000 €
Агенција Чанак ви нуди на продажба, трособен стан на 5ти кат со лифт, во Аеродром, веднаш ...
Се продава

Нов веднаш вселив стан, комплетно наместен, ...

83.700 €
НОВ веднаш вселив стан, комплетно наместен, на втори кат со лифт, во Кисела Вода кај Шампи ...
1 1 54 m2details

Compare Listings

Агенција Чанак