click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Стан од 70м2 во строг центар на Скопје.

115.500 €
Favorite

Overview

  • Updated On:
  • January 27, 2023
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 1 Garages
  • 70 m2

Опис

Агенција Чанак продава стан во строгиот центар на Скопје, во близина на поликлиниката на МВР. Станот се наоѓаа на втор кат, со источна ориентација. Зградата ќе биде завршена во втората половина од лето 2023.

Energy Class: A+
Energy class A+
A+
A
B
C
D
E
F
G
H
State/County:
Zip: 1000
Country: Македонија
Open In Google Maps
Property Id : 20891
Price: 115.500 €
Property Size: 70 m2
Rooms: 3
Bedrooms: 2
Bathrooms: 2
Гаражи: 1
Големина на гаража: 1 кола
Достапно од: 2023-08-01
Внатрешено уредување
Опремено купатило
Услуги
Вентилација
Вода
Струја
Централно греење
592.19
per month
  • Principal and Interest
  • Property Tax
  • HOA fee
447.82
Tue 03 Oct
Wed 04 Oct
Thu 05 Oct
Fri 06 Oct
Sat 07 Oct
Sun 08 Oct
Mon 09 Oct
Tue 10 Oct
Wed 11 Oct
Thu 12 Oct
In Person
Video Chat
Your information

Contact Me

Call +38978271777 WhatsApp

Коментари

You need to login in order to post a review

Similar Listings

Се продава

Плац во Сопиште, во непосредна близина на оп...

55 € /м2
Агенција Чанак продава плац во Сопиште, веднаш до амбулантата и на сто метри од општинскат ...
Се продава

Трособен користен стан на ул. „Рузвелтова“

110.600 €
Се продава стан од 79м2 во реновирана зграда на улица Рузвелтова. Станот се наоѓа на прв к ...
2 1 79 m2details
Се продава

Нов стан од 75m2 со 2 спални во Козле.

120.00 €
Два нови станови од по 75m2 на трети кат во зграда која се состои од приземје, два ката и ...
2 2 75 m2details
Се продава

Прекрасен голем стан во Џевахир Скај Сити.

128.700 €
Дозволете да Ви го претставиме Џевахир – Sky City, највисоките кули во Македонија, м ...
3 2 99 m2details

Compare Listings

Агенција Чанак