fbpx

Стан од 70м2 во строг центар на Скопје.

115.500 €
Favorite
Продадено

Overview

  • Updated On:
  • November 13, 2023
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 1 Garages
  • 70 m2

Опис

Агенција Чанак продава стан во строгиот центар на Скопје, во близина на поликлиниката на МВР. Станот се наоѓаа на втор кат, со источна ориентација. Зградата ќе биде завршена во втората половина од лето 2023.

Energy Class: A+
Energy class A+
A+
A
B
C
D
E
F
G
H
State/County:
Zip: 1000
Country: Македонија
Open In Google Maps
Property Id : 20891
Price: 115.500 €
Property Size: 70 m2
Rooms: 3
Bedrooms: 2
Bathrooms: 2
Гаражи: 1
Големина на гаража: 1 кола
Достапно од: 2023-08-01
Внатрешено уредување
Опремено купатило
Услуги
Вентилација
Вода
Струја
Централно греење
592.19
per month
  • Principal and Interest
  • Property Tax
  • HOA fee
447.82
Wed 24 Jul
Thu 25 Jul
Fri 26 Jul
Sat 27 Jul
Sun 28 Jul
Mon 29 Jul
Tue 30 Jul
Wed 31 Jul
Thu 01 Aug
Fri 02 Aug
In Person
Video Chat
Your information

Contact Me

Call +38978271777 WhatsApp

Коментари

You need to login in order to post a review

Similar Listings

Се издава

Се издава трособен празен стан во Влае

300 €
Се издава празен стан во Влае, на кружниот тек, на 2ри кат со лифт. Вкупна корисна површин ...
2 2 73 m2details
Се продава

mal stan od 35m2 vo Centar na Skopje

75.000 €
🎯lokacija: Centar,SKOPJE(600m. od parlamentot) 🏢stan 35m2 🔘1 spalna 🔘5 kat so lift 💶cena:7 ...
1 1 35 m2details
Се продава

Нова градба на одлична локација, станови во ...

1.300 €
💰💰💰💶💶💶ИНВЕСТИРАЈ ВО СВОЈАТА ИДНИНА!!!👨‍👩‍👧‍👦 📣нови СТАНОВИ во Скопје,населба Ново Лисиче,д ...
2 1 60 m2details
Се продава

Двособни и трособни станови во Хром, нова гр...

1.300 €
Агенција Чанак ви најавува нова станбена зграда во изградба, на одлична локација во населб ...
1 1 34 m2details

Compare Listings

Агенција Чанак