Стан од 52м2 на 1ви кат во Карпош 4

75.400 €
Karpoš 4, Karposh, Skopje, Municipality of Karposh, City of Skopje, Skopje Region, 9100, North Macedonia,
Favorite
Продадено

Overview

  • Updated On:
  • February 29, 2024
  • 1 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
  • Не е достапно Garages
  • 52 m2
  • Year Built: 2024

Опис

Се продава стан во нова градба во Карпош 4, на 1ви кат со лифт.
Вкупна корисна површина 52м2, која располага со една спална соба, бања и тераса. Ориентација север, Греењето е на инвертер клими.
Цена 1.450е/1м2.
За повеќе информации барајте не на 071/280-333.

Energy Class: A+
Energy class A+
A+
A
B
C
D
E
F
G
H
Address: Karpoš 4, Karposh, Skopje, Municipality of Karposh, City of Skopje, Skopje Region, 9100, North Macedonia
Country: Afghanistan
Open In Google Maps
Property Id : 21326
Price: 75.400 €
Property Size: 52 m2
Rooms: 2
Bedrooms: 1
Bathrooms: 1
Година на градба: 2024
Гаражи: Не е достапно
Големина на гаража: Не е достапно
Внатрешено уредување
Опремено купатило
Надворешно уредување
Надворешна гаража
Услуги
Вентилација
Вода
Клима уред
Струја
Other Features
Интернет пристап
Лифт
386.59
per month
  • Principal and Interest
  • Property Tax
  • HOA fee
292.34
Thu 29 Feb
Fri 01 Mar
Sat 02 Mar
Sun 03 Mar
Mon 04 Mar
Tue 05 Mar
Wed 06 Mar
Thu 07 Mar
Fri 08 Mar
Sat 09 Mar
In Person
Video Chat
Your information

Коментари

You need to login in order to post a review

Similar Listings

Се продава

Мала куќа (барака) во Ѓорче Петров.

50.000 €
Се продава мала куќа во населба Ѓорче Петров од 30 м2. Куќата е сместена на плац со вкупна ...
1 30 m2details
Се продава

Станови во градба во Кисела Вода

1.400 €
Агенција Чанак ви најавува нов станбен објект на одлична локација во Кисела Вода, во близи ...
1 1 50 m2details
Се продава

Дуплекс стан по поволна цена во Тафталиџе 1,...

179.000 €
Агенција Чанак продава дуплекс стан во Тафталиџе 1, во една од подобрите локации во Скопје ...
4 3 181 m2details
Се продава

Стан со 2 спални соби во Капиштец

139.000 €
Се продава нов стан на атрактивна локација во Капиштец, на 4ти кат со лифт. Вкупна корисна ...

Compare Listings