Стан Козле со 3 спални соби

Kozle, Zhdanec, Karposh, Skopje, Municipality of Karposh, City of Skopje, Skopje Region, 1020, North Macedonia,
Favorite

Overview

  • Updated On:
  • November 10, 2023
  • Not Available Garages

Опис

Се продава стан комплетно наместен во Козле, во близина на Германска амбасада, на 3ти кат без лифт.

Со станбена површина од 90м2, која располага со 3 спални соби, 2 бањи и тераса. Греењето е решено со централно градско греење, паркинг на -1 ниво, со доплата од 500 е/1м2.

Цена по договор.

За повеќе информации барајте не на 071/280-333.

Energy Class: A+
Energy class A+
A+
A
B
C
D
E
F
G
H
Address: Kozle, Zhdanec, Karposh, Skopje, Municipality of Karposh, City of Skopje, Skopje Region, 1020, North Macedonia
Country: Macedonia (FYROM)
Open In Google Maps
Property Id : 21195
Внатрешено уредување
Бела техника
Опремена кујна
Опремено купатило
Плакари
Надворешно уредување
Надворешна гаража
Услуги
Вентилација
Вода
Клима уред
Струја
1.00
per month
  • Principal and Interest
  • Property Tax
  • HOA fee
0.00
Thu 29 Feb
Fri 01 Mar
Sat 02 Mar
Sun 03 Mar
Mon 04 Mar
Tue 05 Mar
Wed 06 Mar
Thu 07 Mar
Fri 08 Mar
Sat 09 Mar
In Person
Video Chat
Your information

Коментари

You need to login in order to post a review

Similar Listings

Се продава

Простран и прекрасно распореден голем стан в...

260.000 €
Агенција Чанак ви нуди на продажба четворособен стан со прекрасен распоред кој го одвојува ...
3 2 175 m2details
Се продава

Куќа со плац во Орман

се продава плац со куќа во Орман, Скопје. Вкупна површина на плацот 3741м2. Станбена површ ...
2 2 130 m2details
Продадено

Атрактивен нов трособен стан во НАСТЕЛ, Тафт...

104.999 €
ПРОДАДЕН! ТОП ПОНУДА!!! Единствено и само во ЧАНАК – агенција, нов атрактивен трособ ...
2 1 66 m2details
Се продава

Нови станови во Кисела Вода од 57м2 и 64м2

82.650 €
Агенција Чанак ви нуди нови станови, на одлична локација во Кисела Вода кај Чешма. Последн ...
1 1 57 m2details

Compare Listings