Стан во Центар спроти железничка станица

122 €
Centar, Skopje, Municipality of Centar, City of Skopje, Skopje Region, North Macedonia,
Favorite

Overview

  • Updated On:
  • February 19, 2024
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
  • Не е достапно Garages
  • 71 m2
  • Year Built: 2021

Опис

Се продава нов стан во Центар, во близина на железничка станица, на 6ти кат со лифт.

Вкупна корисна површина 71м2, која располага со 2 спални соби, 1 бања и 2 тераси. Ориентација на станот исток. Греењето е решено со клими инвертер.
Цена: 122.000 евра.

За повеќе информации барајте не на 071/280-333.

Energy Class: A+
Energy class A+
A+
A
B
C
D
E
F
G
H
Address: Centar, Skopje, Municipality of Centar, City of Skopje, Skopje Region, North Macedonia
Country: Afghanistan
Open In Google Maps
Property Id : 21220
Price: 122 €
Property Size: 71 m2
Rooms: 3
Bedrooms: 2
Bathrooms: 1
Година на градба: 2021
Гаражи: Не е достапно
Големина на гаража: Не е достапно
Внатрешено уредување
Опремена кујна
Опремено купатило
Надворешно уредување
Надворешна гаража
Услуги
Вентилација
Клима уред
Струја
Other Features
Интернет пристап
Лифт
0.63
per month
  • Principal and Interest
  • Property Tax
  • HOA fee
0.47
Thu 25 Apr
Fri 26 Apr
Sat 27 Apr
Sun 28 Apr
Mon 29 Apr
Tue 30 Apr
Wed 01 May
Thu 02 May
Fri 03 May
Sat 04 May
In Person
Video Chat
Your information

Коментари

You need to login in order to post a review

Similar Listings

Продадено

Нов невселен стан од 72м2 на кружниот тек во...

93.600 €
Агенција Чанак продава нов невселен стан во новоизградена зграда на кружниот тек во Влае. ...
2 2 72 m2details
Се продава

Трособен стан веднаш вселив позади салонот М...

71.250 €
Се продава нов, веднаш вселив стан во Гази Баба, позади салонот Мерцедес, на приземје. Вку ...
2 2 57 m2details
Се продава

Се продава куќа во Визбегово

152.000 €
Агенција Чанак ви нуди на продажба на одлична локација во Визбегово, непосредна близина на ...
Се продава

mal stan od 35m2 vo Centar na Skopje

75.000 €
🎯lokacija: Centar,SKOPJE(600m. od parlamentot) 🏢stan 35m2 🔘1 spalna 🔘5 kat so lift 💶cena:7 ...
1 1 35 m2details

Compare Listings