Стан во комплексот Џевахир на 20ти кат

160.000 €
Aerodrom, Skopje, Municipality of Aerodrom, City of Skopje, Skopje Region, North Macedonia,
Favorite

Overview

  • Updated On:
  • November 8, 2023
  • 3 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 1 Garages
  • 101 m2
  • Year Built: 2021

Опис

Агенција Чанак продава стан во комплексот Cevahir-Sky City, блок Ц, на 20ти кат со три лифта.

Станбена површина од 101м2, која располага со 3 спални соби и 2 тоалети.
Ориентацијата на станот исток и југ. Паркинг место на -2 ниво вклучено во цената.

Цена: 160.000e
За повеќе информации барајте не на 071/280-333.

Energy Class: A+
Energy class A+
A+
A
B
C
D
E
F
G
H
Address: Aerodrom, Skopje, Municipality of Aerodrom, City of Skopje, Skopje Region, North Macedonia
Country: Macedonia (FYROM)
Open In Google Maps
Property Id : 21129
Price: 160.000 €
Property Size: 101 m2
Rooms: 4
Bedrooms: 3
Bathrooms: 2
Година на градба: 2021
Гаражи: 1
Големина на гаража: 1 кола
Внатрешено уредување
Опремена кујна
Опремено купатило
Плакари
Надворешно уредување
Базен
Услуги
Вентилација
Вода
Струја
Other Features
Лифт
820.35
per month
  • Principal and Interest
  • Property Tax
  • HOA fee
620.35
Thu 25 Apr
Fri 26 Apr
Sat 27 Apr
Sun 28 Apr
Mon 29 Apr
Tue 30 Apr
Wed 01 May
Thu 02 May
Fri 03 May
Sat 04 May
In Person
Video Chat
Your information

Коментари

You need to login in order to post a review

Similar Listings

Продадено

Комплетно опремен двособен стан во Влае (Лук...

68.500 €
Агенција Чанак продава двособен стан од 52м2 во Влае (општина Карпош). Станот се наоѓа на ...
1 1 52 m2details
Продадено

Мал стан од 45м2 со една спална соба во Аеро...

53.000 €
Агенција Чанак продава стан на 5ти кат без лифт во Аеродром во близина на ООУ ” Љубе ...
1 1 45 m2details
Се продава

Трособен стан на 13ти кат во комплексот Косм...

148.350 €
Агенција Чанак ви нуди на продажба комотен стан на 13ти кат, со отворен поглед кон Скопје, ...
2 2 115 m2details
Продадено

Нов стан со 3 спални во Чаир.

57.000 €
Агенција Чанак нуди на продажба нов стан во Чаир. Станот е со површина од 64м2 и е дел од ...
3 1 64 m2details

Compare Listings