Станови во градба во Кисела Вода

1.400 €
Kisela Voda, Skopje, Municipality of Kisela Voda, City of Skopje, Skopje Region, North Macedonia,
Favorite

Overview

  • Updated On:
  • November 8, 2023
  • 1 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
  • Not Available Garages
  • 50 m2
  • Year Built: 2024

Опис

Агенција Чанак ви најавува нов станбен објект на одлична локација во Кисела Вода, во близина на Тобако Томи.

Објектот располага со повеќе станбени единици:
гарсоњера од 35м2;
двособен стан со една соба од 41м2, 47м2 и 50м2;
трособен стан со две спални соби од 56м2, 59м2 и 64м2.

Паркинг обезбеден на -1 и -2 ниво со доплата.

Цена 1.400 евра/м2.

За повеќе информации барајте не на 071/280-333.

Address: Kisela Voda, Skopje, Municipality of Kisela Voda, City of Skopje, Skopje Region, North Macedonia
Country: Macedonia (FYROM)
Open In Google Maps
Property Id : 21095
Price: 1.400 €
Property Size: 50 m2
Rooms: 2
Bedrooms: 1
Bathrooms: 1
Година на градба: 2024
Внатрешено уредување
Опремено купатило
Услуги
Вентилација
Вода
Клима уред
Струја
Other Features
Лифт
7.18
per month
  • Principal and Interest
  • Property Tax
  • HOA fee
5.43
Thu 25 Apr
Fri 26 Apr
Sat 27 Apr
Sun 28 Apr
Mon 29 Apr
Tue 30 Apr
Wed 01 May
Thu 02 May
Fri 03 May
Sat 04 May
In Person
Video Chat
Your information

Коментари

You need to login in order to post a review

Similar Listings

Се продава

Нов стан од 75m2 со 2 спални во Козле.

120.00 €
Два нови станови од по 75m2 на трети кат во зграда која се состои од приземје, два ката и ...
2 2 75 m2details
Се продава

Четворособен реновиран стан во Аеродром

130.000 €
Се продава стан на втори кат со лифт, во Аеродром веднаш до паркчето Мичурин. Вкупна корис ...
3 2 84 m2details
Продадено

Трособен стан позади Универзална сала

128.500 €
Супер функционален стан позади Универзална сала, на 3ти кат со лифт. Вкупна корисна површи ...
2 2 69 m2details
Продадено

Прекрасен голем стан во Џевахир Скај Сити.

128.700 €
Дозволете да Ви го претставиме Џевахир – Sky City, највисоките кули во Македонија, м ...
3 2 99 m2details

Compare Listings