click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Специјална понуда на ексклузивни станови во Карпош.

195.200 €
Favorite

Overview

  • Updated On:
  • March 7, 2023
  • 4 Bedrooms
  • 3 Bathrooms
  • 1 Garages
  • 122 m2
  • Year Built: 2022

Опис

Агенција Чанак ви нуди на продажба ултра модерни петтособни станови на прекрасна локација во Тафталиџе 2. На само две минути пешачење до Сити Мол.
Во мала зграда од четири ката, со само четири станови. Еден стан на кат. Останати се уште два станови на прв и втор кат.
Становите се со површина од 122 м2 и 129 м2, и имаат прекрасен и простран дневен престој со трпезариски простор и кујна со помошна просторија. Има четири спални соби, од кои една поголема главна спална, со засебна бања. Станот има вкупно три тоалети и два балкони.
Зградата располага и со подземен паркинг простор кој не е вклучен во цената.
За подетални информации повелете во нашите канцеларии, или јавете се на телефонскиот број 071 280 333.
web: https://chanak.mk
FB: @agencija.chanak
IG: @agencija.chanak
https://goo.gl/maps/GM2G14jAKbotVDS29
email: agencija.chanak@gmail.com

State/County:
Zip: 1000
Country: Македонија
Open In Google Maps
Property Id : 20586
Price: 195.200 €
Property Size: 122 m2
Rooms: 5
Bedrooms: 4
Bathrooms: 3
Година на градба: 2022
Гаражи: 1
Големина на гаража: 2 коли
Достапно од: 2022-12-25
Подрум: не
Внатрешено уредување
Опремено купатило
Услуги
Централно греење
1,000.83
per month
  • Principal and Interest
  • Property Tax
  • HOA fee
756.83
Tue 03 Oct
Wed 04 Oct
Thu 05 Oct
Fri 06 Oct
Sat 07 Oct
Sun 08 Oct
Mon 09 Oct
Tue 10 Oct
Wed 11 Oct
Thu 12 Oct
In Person
Video Chat
Your information

Contact Me

Call +38978271777 WhatsApp

Коментари

You need to login in order to post a review

Similar Listings

Се продава

Стан со две спални во Карпош 3, во близина н...

82.500 €
Агенција Чанак продава трособен стан во Карпош 3. Станот се наоѓа во „руските“ згради во б ...
2 1 65 m2details
Се продава

Нов невселен стан од 72м2 на кружниот тек во...

93.600 €
Агенција Чанак продава нов невселен стан во новоизградена зграда на кружниот тек во Влае. ...
2 2 72 m2details
Се продава

Стан од 85 м2 во строгиот центар на Скопје.

135.000 €
Се продава стан во строгиот центар на градот, блиску до соборниот храм. Станот е на трети ...
2 2 85 m2details
Се продава

Дрим Лукс. Двособен стан со поглед за уживањ...

108.500 €
Агенција Чанак продава двособен стан од 62м2 во една од најбараните згради во Тафталиџе 1, ...
1 1 62 m2details

Compare Listings

Агенција Чанак