Специјална понуда на ексклузивни станови во Карпош.

195.200 €
Омилено
Резултати од пребарувањето

Приказ

  • Ажурирано на:
  • март 7, 2023
  • 4 Спални соби
  • 3 Купатила
  • 1 Гаражно/и места
  • 122
  • Година на градба: 2022

Опис

Агенција Чанак ви нуди на продажба ултра модерни петтособни станови на прекрасна локација во Тафталиџе 2. На само две минути пешачење до Сити Мол.
Во мала зграда од четири ката, со само четири станови. Еден стан на кат. Останати се уште два станови на прв и втор кат.
Становите се со површина од 122 м2 и 129 м2, и имаат прекрасен и простран дневен престој со трпезариски простор и кујна со помошна просторија. Има четири спални соби, од кои една поголема главна спална, со засебна бања. Станот има вкупно три тоалети и два балкони.
Зградата располага и со подземен паркинг простор кој не е вклучен во цената.
За подетални информации повелете во нашите канцеларии, или јавете се на телефонскиот број 071 280 333.
web: https://chanak.mk
FB: @agencija.chanak
IG: @agencija.chanak
https://goo.gl/maps/GM2G14jAKbotVDS29
email: agencija.chanak@gmail.com

Град:
Населба:
Општина:
Поштенски број: 1000
Држава: Македонија
Види на Google maps
Код на недвижност: 20586
Сума: 195.200 €
Големина: 122
Соби: 5
Спални соби: 4
Купатила: 3
Година на градба: 2022
Гаражи: 1
Големина на гаража: 2 коли
Достапно од: 2022-12-25
Подрум: не
Внатрешено уредување
Опремено купатило
Услуги
Централно греење
756.83
месечно
  • Месечна рата
  • Данок на имот
  • Друго
756.83

Коментари

Ве молиме Најавете се со цел да објавите рецензија

Слични огласи

Се продава

Простран и прекрасно распореден голем стан в...

260.000 €
Агенција Чанак ви нуди на продажба четворособен стан со прекрасен распоред кој го одвојува ...
Агенција Чанак ви нуди на продажба четворособен стан со прекрасен распоред кој го одвојува приватниот простор од ра ...
3 2 175 детали
Се продава

Стан од 70м2 во строг центар на Скопје.

115.500 €
Агенција Чанак продава стан во строгиот центар на Скопје, во близина на поликлиниката на М ...
Агенција Чанак продава стан во строгиот центар на Скопје, во близина на поликлиниката на МВР. Станот се наоѓаа на в ...
2 2 70 детали
Се продава

Двособен стан во Кисела Вода, кај „Стара Чеш...

68.500 €
Агенција Чанак ви нуди на продажба нов стан од 50м2 на прв кат од зграда во изградба. Стан ...
Агенција Чанак ви нуди на продажба нов стан од 50м2 на прв кат од зграда во изградба. Станот располага со дневен пр ...
1 1 50 детали
Се продава

Трособен користен стан на ул. „Рузвелтова“

110.600 €
Се продава стан од 79м2 во реновирана зграда на улица Рузвелтова. Станот се наоѓа на прв к ...
Се продава стан од 79м2 во реновирана зграда на улица Рузвелтова. Станот се наоѓа на прв кат и располага со две спа ...
2 1 79 детали

Агенција Чанак

Недвижности

Контактирај ме

Кликни и закажи посета
Јавете се +38978271777 WhatsApp

Споредете огласи

Агенција Чанак