fbpx

Се продава Стан во Козле

90.000 €
Козле,
Favorite

Overview

  • Updated On:
  • June 6, 2024
  • 1 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
  • 1 Garages
  • 54 m2
  • Year Built: 2010-06-07

Опис

Агенција Чанак ви нуди комплетно наместен стан во Козле, спроти студентски дом, на 3ти кат.
Вкупна површина 54м2, која располага со 1 спална соба, 1 бања и тераса.
Ориентација на станот север. Паркинг обезбеден пред зграда.

За подетални информации барајте не на 070-397-444 или повелете во нашите канцеларии во Скопје и Тетово.
web: https://chanak.mk
email: [email protected]

Energy Class: A
A+
Energy class A
A
B
C
D
E
F
G
H
Address: Козле
State/County:
Zip: 1000
Country: Macedonia (FYROM)
Open In Google Maps
Property Id : 21472
Price: 90.000 €
Property Size: 54 m2
Rooms: 2
Bedrooms: 1
Bathrooms: 1
Година на градба: 2010-06-07
Гаражи: 1
Внатрешено уредување
Бела техника
Опремена кујна
Опремено купатило
Плакари
Надворешно уредување
Надворешна гаража
Услуги
Вентилација
Вода
Клима уред
Струја
Централно греење
Other Features
Интернет пристап
461.45
per month
  • Principal and Interest
  • Property Tax
  • HOA fee
348.95
Fri 14 Jun
Sat 15 Jun
Sun 16 Jun
Mon 17 Jun
Tue 18 Jun
Wed 19 Jun
Thu 20 Jun
Fri 21 Jun
Sat 22 Jun
Sun 23 Jun
In Person
Video Chat
Your information

Коментари

You need to login in order to post a review

Similar Listings

Се продава

Нова понуда на станови во градба позади Като...

1.950 €
Агенција Чанак ви нуди на продажба станови во градба на одлична локација во Центар, веднаш ...
Се продава

Двособен стан на продажба во Аеродром

105.000 €
Агенција Чанак ви нуди на продажба, трособен стан на 5ти кат со лифт, во Аеродром, веднаш ...
Се продава

Нов веднаш вселив стан, комплетно наместен, ...

83.700 €
НОВ веднаш вселив стан, комплетно наместен, на втори кат со лифт, во Кисела Вода кај Шампи ...
1 1 54 m2details
Се продава

Куќа со плац во Орман

се продава плац со куќа во Орман, Скопје. Вкупна површина на плацот 3741м2. Станбена површ ...
2 2 130 m2details

Compare Listings