Се продава куќа во Визбегово

152.000 €
Vizbegovo, Municipality of Butel, City of Skopje, Skopje Region, North Macedonia,
Favorite

Overview

  • Updated On:
  • November 11, 2023
  • Не е достапно Garages

Опис

Агенција Чанак ви нуди на продажба на одлична локација во Визбегово, непосредна близина на автобуската станицата последна 18ка.

Површина на парцела 800м2.
Станбена површина 110м2.
Чист имотен лист.

Цена 155.000 евра.

За повеќе информации барајте не на 071/280-333.

Address: Vizbegovo, Municipality of Butel, City of Skopje, Skopje Region, North Macedonia
Country: Afghanistan
Open In Google Maps
Property Id : 20998
Price: 152.000 €
Гаражи: Не е достапно
Големина на гаража: Не е достапно
779.33
per month
  • Principal and Interest
  • Property Tax
  • HOA fee
589.33
Thu 25 Apr
Fri 26 Apr
Sat 27 Apr
Sun 28 Apr
Mon 29 Apr
Tue 30 Apr
Wed 01 May
Thu 02 May
Fri 03 May
Sat 04 May
In Person
Video Chat
Your information

Коментари

You need to login in order to post a review

Similar Listings

Се продава

Плац во Сопиште, во непосредна близина на оп...

55 € /м2
Агенција Чанак продава плац во Сопиште, веднаш до амбулантата и на сто метри од општинскат ...
Се продава

Трособен стан во изградба кај Рампа

108.000 €
Се продава стан во изградба, вселив за година и пол, на 3ти кат со лифт. Вкупна корисна по ...
2 2 72 m2details
Се продава

Трособен користен стан на ул. „Рузвелтова“

110.600 €
Се продава стан од 79м2 во реновирана зграда на улица Рузвелтова. Станот се наоѓа на прв к ...
2 1 79 m2details
Се продава

Два нови станови во Corner Residence 2

1.250 €
Агенција Чанак ви нуди на продажба два нови станови, спроти универзитетот Фон. 60м2 со едн ...
1 1 60 m2details

Compare Listings