fbpx

Се продава куќа во Визбегово

152.000 €
Vizbegovo, Municipality of Butel, City of Skopje, Skopje Region, North Macedonia,
Favorite

Overview

  • Updated On:
  • November 11, 2023
  • Не е достапно Garages

Опис

Агенција Чанак ви нуди на продажба на одлична локација во Визбегово, непосредна близина на автобуската станицата последна 18ка.

Површина на парцела 800м2.
Станбена површина 110м2.
Чист имотен лист.

Цена 155.000 евра.

За повеќе информации барајте не на 071/280-333.

Address: Vizbegovo, Municipality of Butel, City of Skopje, Skopje Region, North Macedonia
Country: Afghanistan
Open In Google Maps
Property Id : 20998
Price: 152.000 €
Гаражи: Не е достапно
Големина на гаража: Не е достапно
779.33
per month
  • Principal and Interest
  • Property Tax
  • HOA fee
589.33
Wed 24 Jul
Thu 25 Jul
Fri 26 Jul
Sat 27 Jul
Sun 28 Jul
Mon 29 Jul
Tue 30 Jul
Wed 31 Jul
Thu 01 Aug
Fri 02 Aug
In Person
Video Chat
Your information

Коментари

You need to login in order to post a review

Similar Listings

Се издава

Се издава трособен празен стан во Влае

300 €
Се издава празен стан во Влае, на кружниот тек, на 2ри кат со лифт. Вкупна корисна површин ...
2 2 73 m2details
Се продава

mal stan od 35m2 vo Centar na Skopje

75.000 €
🎯lokacija: Centar,SKOPJE(600m. od parlamentot) 🏢stan 35m2 🔘1 spalna 🔘5 kat so lift 💶cena:7 ...
1 1 35 m2details
Се продава

Нова градба на одлична локација, станови во ...

1.300 €
💰💰💰💶💶💶ИНВЕСТИРАЈ ВО СВОЈАТА ИДНИНА!!!👨‍👩‍👧‍👦 📣нови СТАНОВИ во Скопје,населба Ново Лисиче,д ...
2 1 60 m2details
Се продава

Двособни и трособни станови во Хром, нова гр...

1.300 €
Агенција Чанак ви најавува нова станбена зграда во изградба, на одлична локација во населб ...
1 1 34 m2details

Compare Listings