Се продава Куќа во Бардовци

140.000 €
Bardovci, Municipality of Karposh, City of Skopje, Skopje Region, North Macedonia,
Favorite

Overview

  • Updated On:
  • November 13, 2023
  • 3 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 3 Garages
  • 200 m2
  • Year Built: 2000

Опис

Агенција Чанак ви нуди на продажба куќа на одлична локација во Бардовци.
Вкупна површина на парцелата 925м2.
Станбена површина 200м2.
Цена 140.000евра.
За повеќе информации барајте не на 071/280-333.

Address: Bardovci, Municipality of Karposh, City of Skopje, Skopje Region, North Macedonia
Zip: 1000
Country: Macedonia (FYROM)
Open In Google Maps
Property Id : 21235
Price: 140.000 €
Property Size: 200 m2
Rooms: 8
Bedrooms: 3
Bathrooms: 2
Година на градба: 2000
Гаражи: 3
Големина на гаража: 3 коли
Подрум: да
Надворешно уредување
Двор
Надворешна гаража
717.81
per month
  • Principal and Interest
  • Property Tax
  • HOA fee
542.81
Thu 25 Apr
Fri 26 Apr
Sat 27 Apr
Sun 28 Apr
Mon 29 Apr
Tue 30 Apr
Wed 01 May
Thu 02 May
Fri 03 May
Sat 04 May
In Person
Video Chat
Your information

Коментари

You need to login in order to post a review

Similar Listings

Продадено

Нов невселен стан од 72м2 на кружниот тек во...

93.600 €
Агенција Чанак продава нов невселен стан во новоизградена зграда на кружниот тек во Влае. ...
2 2 72 m2details
Се продава

Стан во Центар спроти железничка станица

122 €
Се продава нов стан во Центар, во близина на железничка станица, на 6ти кат со лифт. Вкупн ...
2 1 71 m2details
Се продава

Се продава куќа во Визбегово

152.000 €
Агенција Чанак ви нуди на продажба на одлична локација во Визбегово, непосредна близина на ...
Се продава

mal stan od 35m2 vo Centar na Skopje

75.000 €
🎯lokacija: Centar,SKOPJE(600m. od parlamentot) 🏢stan 35m2 🔘1 spalna 🔘5 kat so lift 💶cena:7 ...
1 1 35 m2details

Compare Listings