fbpx

Се продава гарсониера во близина на Католичка црква

1.950 €
Центар, ,
Favorite

Overview

  • Updated On:
  • May 27, 2024
  • 1 Bathrooms
  • 1 Garages
  • 37 m2

Опис

Станбена површина од 37м2.
Оринтација исток.
Греење со клима.
Паркинг место на -1 ниво со доплата.

Цена 1950е/м2 + 10.000е паркинг место

За повеќе информации барајте не на 071-280-333

Energy Class: A+
Energy class A+
A+
A
B
C
D
E
F
G
H
Address: Центар
State/County:
Zip: 1000
Country: Macedonia (FYROM)
Open In Google Maps
Property Id : 21422
Price: 1.950 €
Property Size: 37 m2
Rooms: 1
Bathrooms: 1
Гаражи: 1
Услуги
Вода
Клима уред
Струја
Other Features
Лифт
10.00
per month
  • Principal and Interest
  • Property Tax
  • HOA fee
7.56
Fri 14 Jun
Sat 15 Jun
Sun 16 Jun
Mon 17 Jun
Tue 18 Jun
Wed 19 Jun
Thu 20 Jun
Fri 21 Jun
Sat 22 Jun
Sun 23 Jun
In Person
Video Chat
Your information

Коментари

You need to login in order to post a review

Similar Listings

Се продава

Нова понуда на станови во градба позади Като...

1.950 €
Агенција Чанак ви нуди на продажба станови во градба на одлична локација во Центар, веднаш ...
Се продава

Двособен стан на продажба во Аеродром

105.000 €
Агенција Чанак ви нуди на продажба, трособен стан на 5ти кат со лифт, во Аеродром, веднаш ...
Се продава

Нов веднаш вселив стан, комплетно наместен, ...

83.700 €
НОВ веднаш вселив стан, комплетно наместен, на втори кат со лифт, во Кисела Вода кај Шампи ...
1 1 54 m2details
Се продава

Куќа со плац во Орман

се продава плац со куќа во Орман, Скопје. Вкупна површина на плацот 3741м2. Станбена површ ...
2 2 130 m2details

Compare Listings