fbpx

Се продаваат последни две станбени единици во БИСИ

214.000 €
Kozle,
Favorite

Overview

  • Updated On:
  • May 23, 2024
  • 3 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 1 Garages
  • 92 m2
  • Year Built: 2024

Опис

64м2 на 5 кат и 92м2+ 55м2 тераса на 2 кат со лифт.
Локација Козле во зградата на БИСИ.
За повеќе информации барајте не на 071/280-333

Energy Class: A+
Energy class A+
A+
A
B
C
D
E
F
G
H
Address: Kozle
State/County:
Country: Macedonia (FYROM)
Open In Google Maps
Property Id : 21404
Price: 214.000 €
Property Size: 92 m2
Rooms: 4
Bedrooms: 3
Bathrooms: 2
Година на градба: 2024
Гаражи: 1
Големина на гаража: 1 кола
Услуги
Вентилација
Вода
Клима уред
Струја
Централно греење
Other Features
Интернет пристап
Лифт
1,097.22
per month
  • Principal and Interest
  • Property Tax
  • HOA fee
829.72
Thu 13 Jun
Fri 14 Jun
Sat 15 Jun
Sun 16 Jun
Mon 17 Jun
Tue 18 Jun
Wed 19 Jun
Thu 20 Jun
Fri 21 Jun
Sat 22 Jun
In Person
Video Chat
Your information

Коментари

You need to login in order to post a review

Similar Listings

Се продава

Нова понуда на станови во градба позади Като...

1.950 €
Агенција Чанак ви нуди на продажба станови во градба на одлична локација во Центар, веднаш ...
Се продава

Двособен стан на продажба во Аеродром

105.000 €
Агенција Чанак ви нуди на продажба, трособен стан на 5ти кат со лифт, во Аеродром, веднаш ...
Се продава

Нов веднаш вселив стан, комплетно наместен, ...

83.700 €
НОВ веднаш вселив стан, комплетно наместен, на втори кат со лифт, во Кисела Вода кај Шампи ...
1 1 54 m2details
Се продава

Куќа со плац во Орман

се продава плац со куќа во Орман, Скопје. Вкупна површина на плацот 3741м2. Станбена површ ...
2 2 130 m2details

Compare Listings