Се издава трособен празен стан во Влае

300 €
Влае, Vlae, Karposh, Skopje, Municipality of Karposh, City of Skopje, Skopje Region, 9100, North Macedonia,
Favorite

Overview

  • Updated On:
  • November 11, 2023
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • Not Available Garages
  • 73 m2
  • Year Built: 2022

Опис

Се издава празен стан во Влае, на кружниот тек, на 2ри кат со лифт.
Вкупна корисна површина 73м2, која располага со 2 спални соби, 2 бањи и тераса.
Цена 300 евра.
За повеќе информации барајте не на 071/280-333.

Energy Class: A+
Energy class A+
A+
A
B
C
D
E
F
G
H
Address: Влае, Vlae, Karposh, Skopje, Municipality of Karposh, City of Skopje, Skopje Region, 9100, North Macedonia
Country: Macedonia (FYROM)
Open In Google Maps
Property Id : 21231
Price: 300 €
Property Size: 73 m2
Rooms: 3
Bedrooms: 2
Bathrooms: 2
Година на градба: 2022
Внатрешено уредување
Опремено купатило
Надворешно уредување
Надворешна гаража
Услуги
Вентилација
Вода
Струја
Централно греење
Other Features
Интернет пристап
Лифт
1.54
per month
  • Principal and Interest
  • Property Tax
  • HOA fee
1.16
Thu 25 Apr
Fri 26 Apr
Sat 27 Apr
Sun 28 Apr
Mon 29 Apr
Tue 30 Apr
Wed 01 May
Thu 02 May
Fri 03 May
Sat 04 May
In Person
Video Chat
Your information

Коментари

You need to login in order to post a review

Similar Listings

Се продава

Одличен дуплекс стан, приземје и кат во Злок...

по договор
Агенција Чанак продава одличен стан (дуплекс) во затворената урбана заедница комплекс Св. ...
3 2 104 m2details
Се продава

Четворособен стан на атрактивна локација на ...

Агенција Чанак продава нов стан на Водно, на 4ти кат со лифт. Станбена површина од 176м2 , ...
3 3 176 m2details
Се продава

Двособен нов стан на први кат со лифт

66.000 €
Агенција Чанак ви нуди стан на продажба во Чаир, на први кат со лифт. Вкупна станбена повр ...
1 1 55 m2details
Се продава

Двособен стан на продажба во Аеродром

105.000 €
Агенција Чанак ви нуди на продажба, трособен стан на 5ти кат со лифт, во Аеродром, веднаш ...

Compare Listings