Простран и прекрасно распореден голем стан во Козле.

260.000 €
Омилено
Резултати од пребарувањето

Приказ

  • Ажурирано на:
  • јануари 27, 2023
  • 3 Спални соби
  • 2 Купатила
  • 1 Гаражно/и места
  • 175

Опис

Агенција Чанак ви нуди на продажба четворособен стан со прекрасен распоред кој го одвојува приватниот простор од разиграниот дневен престој. Станот е на втор кат од зграда со вкупно 3 ката. Располага со станбена површина од 153м2 и 3 балкони од 22м2. Има прекрасно организиран дневен престој, кој со отворениот простор се компонира со работна библиотека, трпезарија и огромна кујна.

Енергетска класа: A+
A+

A

B

C

D

E

F

G

H

Град:
Населба:
Општина:
Поштенски број: 1000
Држава: Македонија
Види на Google maps
Код на недвижност: 20902
Сума: 260.000 €
Големина: 175
Соби: 4
Спални соби: 3
Купатила: 2
Енергетска класа: A+
Гаражи: 1
Големина на гаража: 1 кола
Внатрешено уредување
Бела техника
Опремена кујна
Опремено купатило
Плакари
Услуги
Вентилација
Вода
Клима уред
Централно греење
1,008.07
месечно
  • Месечна рата
  • Данок на имот
  • Друго
1,008.07

Коментари

Ве молиме Најавете се со цел да објавите рецензија

Слични огласи

Се продава

Стан од 70м2 во строг центар на Скопје.

115.500 €
Агенција Чанак продава стан во строгиот центар на Скопје, во близина на поликлиниката на М ...
Агенција Чанак продава стан во строгиот центар на Скопје, во близина на поликлиниката на МВР. Станот се наоѓаа на в ...
2 2 70 детали
Се продава

Двособен стан во Кисела Вода, кај „Стара Чеш...

68.500 €
Агенција Чанак ви нуди на продажба нов стан од 50м2 на прв кат од зграда во изградба. Стан ...
Агенција Чанак ви нуди на продажба нов стан од 50м2 на прв кат од зграда во изградба. Станот располага со дневен пр ...
1 1 50 детали
Се продава

Трособен користен стан на ул. „Рузвелтова“

110.600 €
Се продава стан од 79м2 во реновирана зграда на улица Рузвелтова. Станот се наоѓа на прв к ...
Се продава стан од 79м2 во реновирана зграда на улица Рузвелтова. Станот се наоѓа на прв кат и располага со две спа ...
2 1 79 детали
Се продава

East Gate. Нов двособен стан граден по најви...

79.000 €
Агенција Чанак продава прекрасен стан од 53м2 во комплексот „Ист Гејт“. Станот се наоѓа на ...
Агенција Чанак продава прекрасен стан од 53м2 во комплексот „Ист Гејт“. Станот се наоѓа на седми кат, од вкупно дев ...
1 1 53 детали

Агенција Чанак

Недвижности

Контактирај ме

Кликни и закажи посета
Јавете се +38978271777 WhatsApp

Споредете огласи

Агенција Чанак