Прекрасен голем стан во Џевахир Скај Сити.

128.700 €
Омилено
Резултати од пребарувањето

Приказ

  • Ажурирано на:
  • јануари 27, 2023
  • 3 Спални соби
  • 2 Купатила
  • 1 Гаражно/и места
  • 99

Опис

Дозволете да Ви го претставиме Џевахир – Sky City, највисоките кули во Македонија, модерен станбен комплекс од четири 40-катни кули и трговски центар што нуди нови најсовремени капацитети, совршена услуга и нов поглед на Скопје. Со над илјада и триста апартмани, ова е навистина град – над градот.
Агенцијата за недвижности ЧАНАК, Ви нуди нов стан во комплексот Sky City, блок А на триест и втори кат. Зградата располага со шест извонредно брзи лифтови. Во цената вклучено е и подземно паркинг место. Целиот комплекс е обезбеден со приватно обезбедување и 24 часовен видео надзор. Исто така, во склоп на комплексот на располагање имате базен и спа центар.
Станот располага со станбена површина од 99м2, нуди практичен распоред со 3 спални соби, 2 бањи, комфорна дневна трпезарија и кујна.
Ориентацијата на станот е југоисточно, со прекрасен поглед кон Водно.

Град:
Населба:
Општина:
Поштенски број: 1000
Држава: Македонија
Види на Google maps
Код на недвижност: 20768
Сума: 128.700 €
Големина: 99
Соби: 4
Спални соби: 3
Купатила: 2
Гаражи: 1
Големина на гаража: 1 кола
499.00
месечно
  • Месечна рата
  • Данок на имот
  • Друго
499.00

Коментари

Ве молиме Најавете се со цел да објавите рецензија

Слични огласи

Се продава

Простран и прекрасно распореден голем стан в...

260.000 €
Агенција Чанак ви нуди на продажба четворособен стан со прекрасен распоред кој го одвојува ...
Агенција Чанак ви нуди на продажба четворособен стан со прекрасен распоред кој го одвојува приватниот простор од ра ...
3 2 175 детали
Се продава

Стан од 70м2 во строг центар на Скопје.

115.500 €
Агенција Чанак продава стан во строгиот центар на Скопје, во близина на поликлиниката на М ...
Агенција Чанак продава стан во строгиот центар на Скопје, во близина на поликлиниката на МВР. Станот се наоѓаа на в ...
2 2 70 детали
Се продава

Двособен стан во Кисела Вода, кај „Стара Чеш...

68.500 €
Агенција Чанак ви нуди на продажба нов стан од 50м2 на прв кат од зграда во изградба. Стан ...
Агенција Чанак ви нуди на продажба нов стан од 50м2 на прв кат од зграда во изградба. Станот располага со дневен пр ...
1 1 50 детали
Се продава

Трособен користен стан на ул. „Рузвелтова“

110.600 €
Се продава стан од 79м2 во реновирана зграда на улица Рузвелтова. Станот се наоѓа на прв к ...
Се продава стан од 79м2 во реновирана зграда на улица Рузвелтова. Станот се наоѓа на прв кат и располага со две спа ...
2 1 79 детали

Агенција Чанак

Недвижности

Контактирај ме

Кликни и закажи посета
Јавете се +38978271777 WhatsApp

Споредете огласи

Агенција Чанак