click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Прекрасен голем стан во Џевахир Скај Сити.

128.700 €
Favorite

Overview

  • Updated On:
  • January 27, 2023
  • 3 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 1 Garages
  • 99 m2

Опис

Дозволете да Ви го претставиме Џевахир – Sky City, највисоките кули во Македонија, модерен станбен комплекс од четири 40-катни кули и трговски центар што нуди нови најсовремени капацитети, совршена услуга и нов поглед на Скопје. Со над илјада и триста апартмани, ова е навистина град – над градот.
Агенцијата за недвижности ЧАНАК, Ви нуди нов стан во комплексот Sky City, блок А на триест и втори кат. Зградата располага со шест извонредно брзи лифтови. Во цената вклучено е и подземно паркинг место. Целиот комплекс е обезбеден со приватно обезбедување и 24 часовен видео надзор. Исто така, во склоп на комплексот на располагање имате базен и спа центар.
Станот располага со станбена површина од 99м2, нуди практичен распоред со 3 спални соби, 2 бањи, комфорна дневна трпезарија и кујна.
Ориентацијата на станот е југоисточно, со прекрасен поглед кон Водно.

State/County:
Zip: 1000
Country: Македонија
Open In Google Maps
Property Id : 20768
Price: 128.700 €
Property Size: 99 m2
Rooms: 4
Bedrooms: 3
Bathrooms: 2
Гаражи: 1
Големина на гаража: 1 кола
659.87
per month
  • Principal and Interest
  • Property Tax
  • HOA fee
499.00
Tue 03 Oct
Wed 04 Oct
Thu 05 Oct
Fri 06 Oct
Sat 07 Oct
Sun 08 Oct
Mon 09 Oct
Tue 10 Oct
Wed 11 Oct
Thu 12 Oct
In Person
Video Chat
Your information

Contact Me

Call +38978271777 WhatsApp

Коментари

You need to login in order to post a review

Similar Listings

Се продава

Нов стан од 75m2 со 2 спални во Козле.

120.00 €
Два нови станови од по 75m2 на трети кат во зграда која се состои од приземје, два ката и ...
2 2 75 m2details
Се продава

Голем плац со куќа и барака во населба Ченто...

158.000 €
Агенција Чанак продава куќа со барака во населба Ченто. Плацот е со површина од 956м2. Пре ...
3 2 270 m2details
Се продава

Стан од 70м2 во строг центар на Скопје.

115.500 €
Агенција Чанак продава стан во строгиот центар на Скопје, во близина на поликлиниката на М ...
2 2 70 m2details
Се продава
Продадено

Дуплекс стан во Тафталиџе 1

136.999 €
ПРОДАДЕН! Четирисобен стан (дуплекс), комплетно опремен со мебел и техника. Зградата е изг ...
3 3 116 m2details

Compare Listings

Агенција Чанак