Одличен дуплекс стан, приземје и кат во Злокуќани.

по договор
Омилено
Резултати од пребарувањето

Приказ

  • Ажурирано на:
  • ноември 3, 2022
  • 3 Спални соби
  • 2 Купатила
  • 2 Гаражно/и места
  • 104

Опис

Агенција Чанак продава одличен стан (дуплекс) во затворената урбана заедница комплекс Св. Јован во Злокуќани. Комплексот се протега на огромен простор прекрасно уреден со летниковец опкружен со езеро. Располага со базен опремен со гардероби и лежалки, слободен за користење од страна на станарите. Влезот во комплексот е ограничен и има 24 часовно приватно обезбедување.
Станот се протега на 104м2 површина. На приземјето се сместени дневниот престој, трпезарија, кујна и гостински тоалет.
На спратот се наоѓаат 3 спални и бања.
За подетални информации повелете во нашите канцеларии во Скопје и Тетово.

Енергетска класа: A+
A+

A

B

C

D

E

F

G

H

Град:
Населба:
Општина:
Поштенски број: 1000
Држава: Македонија
Види на Google maps
Код на недвижност: 20821
Големина: 104
Соби: 4
Спални соби: 3
Купатила: 2
Енергетска класа: A+
Гаражи: 2
Внатрешено уредување
Бела техника
Опремена кујна
Опремено купатило
Плакари
Надворешно уредување
Базен
Двор
Надворешна гаража
Услуги
Вода
Струја
Централно греење
1.00
месечно
  • Месечна рата
  • Данок на имот
  • Друго
0.00

Коментари

Ве молиме Најавете се со цел да објавите рецензија

Слични огласи

Се продава

Простран и прекрасно распореден голем стан в...

260.000 €
Агенција Чанак ви нуди на продажба четворособен стан со прекрасен распоред кој го одвојува ...
Агенција Чанак ви нуди на продажба четворособен стан со прекрасен распоред кој го одвојува приватниот простор од ра ...
3 2 175 детали
Се продава

Стан од 70м2 во строг центар на Скопје.

115.500 €
Агенција Чанак продава стан во строгиот центар на Скопје, во близина на поликлиниката на М ...
Агенција Чанак продава стан во строгиот центар на Скопје, во близина на поликлиниката на МВР. Станот се наоѓаа на в ...
2 2 70 детали
Се продава

Двособен стан во Кисела Вода, кај „Стара Чеш...

68.500 €
Агенција Чанак ви нуди на продажба нов стан од 50м2 на прв кат од зграда во изградба. Стан ...
Агенција Чанак ви нуди на продажба нов стан од 50м2 на прв кат од зграда во изградба. Станот располага со дневен пр ...
1 1 50 детали
Се продава

Трособен користен стан на ул. „Рузвелтова“

110.600 €
Се продава стан од 79м2 во реновирана зграда на улица Рузвелтова. Станот се наоѓа на прв к ...
Се продава стан од 79м2 во реновирана зграда на улица Рузвелтова. Станот се наоѓа на прв кат и располага со две спа ...
2 1 79 детали

Агенција Чанак

Недвижности

Контактирај ме

Кликни и закажи посета
Јавете се +38978271777 WhatsApp

Споредете огласи

Агенција Чанак