fbpx
click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Одличен дуплекс стан, приземје и кат во Злокуќани.

по договор
Favorite

Overview

  • Updated On:
  • November 3, 2022
  • 3 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 2 Garages
  • 104 m2

Опис

Агенција Чанак продава одличен стан (дуплекс) во затворената урбана заедница комплекс Св. Јован во Злокуќани. Комплексот се протега на огромен простор прекрасно уреден со летниковец опкружен со езеро. Располага со базен опремен со гардероби и лежалки, слободен за користење од страна на станарите. Влезот во комплексот е ограничен и има 24 часовно приватно обезбедување.
Станот се протега на 104м2 површина. На приземјето се сместени дневниот престој, трпезарија, кујна и гостински тоалет.
На спратот се наоѓаат 3 спални и бања.
За подетални информации повелете во нашите канцеларии во Скопје и Тетово.

Energy Class: A+
Energy class A+
A+
A
B
C
D
E
F
G
H
State/County:
Zip: 1000
Country: Македонија
Open In Google Maps
Property Id : 20821
Property Size: 104 m2
Rooms: 4
Bedrooms: 3
Bathrooms: 2
Гаражи: 2
Големина на гаража: Не е достапно
Внатрешено уредување
Бела техника
Опремена кујна
Опремено купатило
Плакари
Надворешно уредување
Базен
Двор
Надворешна гаража
Услуги
Вода
Струја
Централно греење
1.00
per month
  • Principal and Interest
  • Property Tax
  • HOA fee
0.00
Thu 13 Jun
Fri 14 Jun
Sat 15 Jun
Sun 16 Jun
Mon 17 Jun
Tue 18 Jun
Wed 19 Jun
Thu 20 Jun
Fri 21 Jun
Sat 22 Jun
In Person
Video Chat
Your information

Contact Me

Call +38978271777 WhatsApp

Коментари

You need to login in order to post a review

Similar Listings

Се продава

Стан во Центар спроти железничка станица

122 €
Се продава нов стан во Центар, во близина на железничка станица, на 6ти кат со лифт. Вкупн ...
2 1 71 m2details
Продадено

Трособен стан во Карпош 1, комплетно наместе...

169.100 €
Се продава комплетно наместен стан во Карпош 1, во близина на Симпо, на 3ти кат со лифт. В ...
2 2 89 m2details
Се продава

Двособен стан на продажба во Аеродром

105.000 €
Агенција Чанак ви нуди на продажба, трособен стан на 5ти кат со лифт, во Аеродром, веднаш ...
Се продава

Нов веднаш вселив стан, комплетно наместен, ...

83.700 €
НОВ веднаш вселив стан, комплетно наместен, на втори кат со лифт, во Кисела Вода кај Шампи ...
1 1 54 m2details

Compare Listings

Агенција Чанак