Нов стан со 3 спални во Чаир.

57.000 €
Favorite
Продадено

Overview

  • Updated On:
  • November 13, 2023
  • 3 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
  • Не е достапно Garages
  • 64 m2

Опис

Агенција Чанак нуди на продажба нов стан во Чаир. Станот е со површина од 64м2 и е дел од новоизграден кат (надградба) врз постара зграда со 3 ката. Се продава комплетно наместен, без бела техника.
Распоредот е практично решен со 3 спални соби, дневен престој, кујна и тоалет. Греењето е со инвертер.
За подетални информации повелете во нашите канцеларии во Скопје и Тетово.

web: https://chanak.mk
email: [email protected]
FB: @agencija.chanak
IG: @agencija.chanak
https://goo.gl/maps/GM2G14jAKbotVDS29

Energy Class: A
A+
Energy class A
A
B
C
D
E
F
G
H
Area:
State/County:
Zip: 1000
Country: Македонија
Open In Google Maps
Property Id : 20826
Price: 57.000 €
Property Size: 64 m2
Rooms: 4
Bedrooms: 3
Bathrooms: 1
Гаражи: Не е достапно
Големина на гаража: Не е достапно
Надворешна конструкција: надградба
Внатрешено уредување
Опремена кујна
Опремено купатило
Плакари
Услуги
Вентилација
Вода
Клима уред
Струја
292.25
per month
  • Principal and Interest
  • Property Tax
  • HOA fee
221.00
Thu 25 Apr
Fri 26 Apr
Sat 27 Apr
Sun 28 Apr
Mon 29 Apr
Tue 30 Apr
Wed 01 May
Thu 02 May
Fri 03 May
Sat 04 May
In Person
Video Chat
Your information

Contact Me

Call +38978271777 WhatsApp

Коментари

You need to login in order to post a review

Similar Listings

Продадено

Специјална понуда на ексклузивни станови во ...

195.200 €
Агенција Чанак ви нуди на продажба ултра модерни петтособни станови на прекрасна локација ...
4 3 122 m2details
Се продава

Нови станови во Кисела Вода од 57м2 и 64м2

82.650 €
Агенција Чанак ви нуди нови станови, на одлична локација во Кисела Вода кај Чешма. Последн ...
1 1 57 m2details
Се продава

Трособен стан во Кисела Вода, комплетно наме...

117.999 €
СЕ ПРОДАВА супер модерен нов стан – опремен фул,(со мебел ствари и техника) 🎯локациј ...
2 2 68 m2details
Продадено

Модерен, комплетно наместен стан во Тафталиџ...

148.000 €
Агенција Чанак продава прекрасен, модерно уреден стан, веднаш над „Авицена“ во Тафталиџе 1 ...
1 2 74 m2details

Compare Listings

Агенција Чанак