click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Нов стан со 3 спални во Чаир.

57.000 €
Favorite

Overview

  • Updated On:
  • November 16, 2022
  • 3 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
  • Не е достапно Garages
  • 64 m2

Опис

Агенција Чанак нуди на продажба нов стан во Чаир. Станот е со површина од 64м2 и е дел од новоизграден кат (надградба) врз постара зграда со 3 ката. Се продава комплетно наместен, без бела техника.
Распоредот е практично решен со 3 спални соби, дневен престој, кујна и тоалет. Греењето е со инвертер.
За подетални информации повелете во нашите канцеларии во Скопје и Тетово.

web: https://chanak.mk
email: agencija.chanak@gmail.com
FB: @agencija.chanak
IG: @agencija.chanak
https://goo.gl/maps/GM2G14jAKbotVDS29

Energy Class: A
A+
Energy class A
A
B
C
D
E
F
G
H
Area:
State/County:
Zip: 1000
Country: Македонија
Open In Google Maps
Property Id : 20826
Price: 57.000 €
Property Size: 64 m2
Rooms: 4
Bedrooms: 3
Bathrooms: 1
Гаражи: Не е достапно
Големина на гаража: Не е достапно
Надворешна конструкција: надградба
Внатрешено уредување
Опремена кујна
Опремено купатило
Плакари
Услуги
Вентилација
Вода
Клима уред
Струја
292.25
per month
  • Principal and Interest
  • Property Tax
  • HOA fee
221.00
Tue 03 Oct
Wed 04 Oct
Thu 05 Oct
Fri 06 Oct
Sat 07 Oct
Sun 08 Oct
Mon 09 Oct
Tue 10 Oct
Wed 11 Oct
Thu 12 Oct
In Person
Video Chat
Your information

Contact Me

Call +38978271777 WhatsApp

Коментари

You need to login in order to post a review

Similar Listings

Се продава

Специјална понуда на ексклузивни станови во ...

195.200 €
Агенција Чанак ви нуди на продажба ултра модерни петтособни станови на прекрасна локација ...
4 3 122 m2details
Се продава
Продадено

Модерен, комплетно наместен стан во Тафталиџ...

148.000 €
Агенција Чанак продава прекрасен, модерно уреден стан, веднаш над „Авицена“ во Тафталиџе 1 ...
1 2 74 m2details
Се продава
Продадено

Атрактивен нов трособен стан во НАСТЕЛ, Тафт...

104.999 €
ПРОДАДЕН! ТОП ПОНУДА!!! Единствено и само во ЧАНАК – агенција, нов атрактивен трособ ...
2 1 66 m2details
Се продава

Одличен дуплекс стан, приземје и кат во Злок...

по договор
Агенција Чанак продава одличен стан (дуплекс) во затворената урбана заедница комплекс Св. ...
3 2 104 m2details

Compare Listings

Агенција Чанак